1000’ler Kulübünün Yeni Üyesi; Hışman Çizik…

Kısa bir süre önce vatani görevini tamamlayan yarış sahalarının genç jokeylerinden Hışman Çizik, 4 Nisan 2023 Salı günü Adana’da kariyerinin 1000’inci yarışını kazandı.

Yeşiloba Hipodromunda bindiği safkanlardan Kaşemumkara ile birincilik sayısını 1000’e yükselten başarılı jokey, aynı gün Federico ile bir yarış daha kazanmayı başardı.

2015 yılında at binmeye başlayan ve 9 yıllık jokeylik kariyerine pek çok şeyi sığdıran yetenekli jokeyi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

News Reporter

3 thoughts on “1000’ler Kulübünün Yeni Üyesi; Hışman Çizik…

  1. Ahmet Kaya nin ve Kaya ekurisinin tüm atları acayip böyle birşeyin olması mümkün değil Antalya da koşuyor 5 gün sonra İstanbul da atların hepsi tabelada veya kazanıyor millet aynı hipodromuda bu ayda bir kosamiyor bu fen bu bilgi bu başarı nerden geliyor ben anlayamadım orijini sıfır atlar muntazam orijinli yılların atıcılarin atlarını geçiyor kazancı olmayan at yok bu derenin suyu nereden geliyor merak ediyorum bir at sever olarak

  2. “… 4 Nisan 2023 Salı günü Adana’da kariyerinin 1000’inci yarışını kazandı” yerine kariyerinin 1000’inci yarışını 4 Nisan 2023 Salı günü Adana’da kazandı” daha doğru bir cümle olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir