KARDEŞCAN Bir Adım Önde… (İzmir) Naim İşgören

1.AYAK: Henüz üç yarış koşmasına rağmen yavaş yavaş formunu ilerletmeye başladığını gösteren ENKANTO dişilere ait koşuda favorim. Bu mesafedeki son koşusunda beklediğim performansı gösterememesine rağmen bu yarışına yaptığı hazırlıklarında beğenimi kazanan GALYAS CANDY, koştuğu yarışlarında erkek rakiplerine bile zor anlar yaşatan bugün için bu tür yarışlarda etkili jokeyi ile start alacak olan SÜSLÜ MENEKŞE ve son koşusuyla tekrardan çıkış yakaladığını gözlemlediğim GREAT HUNTER sırasıyla favorimin rakipleri.


2.AYAK: Zorlu geçmesini beklediğim koşuda; bu tarz rakiplerinin yanında her zaman kazanır da koşan KUPA ONLUSU, son koşusunda bir üst grupta etkili olan TIME, rakiplerine oranla tabela yüzdesi fazla olan MITTELMEER, hemen hemen her mesafede etkili koşabilen WIN LOVES MAYA, bu yarışıyla birlikte çıkış yapmasını beklediğim ALGORİTMA, ağır kilosuna rağmen zor kazanan GRAY WOLF, müsait sıklete sahip RED PANTHER ve kısa arasına rağmen son yarışında KV koşan FORTUNELLO ayrımsız olarak kuponlara yazılmalılar.


3.AYAK: Jokey yamaklarının at bineceği mücadelede;  son koşusundan sonra formunu koruyan ve soğuk kanlı aprantisiyle yarışı ön tarafta kısaltması halinde kazanabilecek SANTORINI GIRL favorim. Startla birlikte ön grupta düzlüğe kadar bekleme yapması halinde rakiplerine direnecek güçte gördüğüm DEEP DELIGHT, verdiği 3 aylık arasından tatminkar performansla dönen, cezadan çıktıktan sonra İstanbul’da Baypatron ile kazandığı yarıştaki fizik kondisyonunu beğendiğim aprantisi E.Çizik idaresinde MITHRA ve startı ağır almadığı her koşuda stili koştuğunda başarılı olan ANOTHER LOVE önereceğim diğer isimler.


4.AYAK: İzmir pistini adeta ezberleyen, bugün için ön taraftaki tempoya uymadan düzlüğe çıktığı taktirde geriden sert gelecek rakiplerine direnip fotoyu önde geçeceğini düşündüğüm KARDEŞCAN kuponlara tek olarak yazılmalıdır. Bankom.


5.AYAK: Günün bir diğer zorlu koşusunda; yarış hayatına bu koşusu ile merhaba diyecek olan ve araştırmalarımda kulağıma fazlaca zikredilen HAPPY WOLF favorim. Bu sene tatminkar koşan ancak son yarışında anlık bir sıkıntı yaşadığını gördüğüm bu koşusuna ise uzun galobuyla hazırlanan PRENSES CANAN, ilk yarışında nitekim etkili koşan, artan tecrübesiyle GOD OF LOVE ekonomik kuponlara yeterli olurlar. Daha geniş kuponlar sırasıyla; PRIMAVERA, THORMENTO, ALICIA OF FIRE ile PATRICIA yazmalılar.


6.AYAK: Günün son ayağında; koştuğu her pistte iyi gruplarda kazanma başarısı gösteren YANKIALP kuponlara alternatif tek olarak yazılabilir. 4.5 ay arasında idman pistinde bu yarışı için gerçekleştirdiği uzun mesafeli galopları ile kazanabilecek güçte görünen kalite safkan ADEN PERİSİ geniş kuponlara ilave edilmeli. Bol şanslar dilerim…


6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1.AYAK: 1-2-10-3

2.AYAK: 5-3-4-7-8-2-6-1

3.AYAK: 4-1-3-2

4.AYAK: 5 KARDEŞCAN

5.AYAK: 5-9-4 / 10-11-2-1

6.AYAK: 1 / 12

ÇATI KUPON: 57.60 TL

Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

 

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir