Unutulmadılar!

Bursa Osmangazi Hipodromunda 7 Ocak 2009 tarihinde bindiği Mehmethan isimli safkandan düştükten sonra hastaneye kaldırılan ve 10 Ocak 2009 tarihinde aramızdan ayrılan jokey Gürkan Oker’i vefatının 13’üncü ve Şanlıurfa’da 10 Ocak 2007 tarihinde bindiği Latifhan isimli safkandan düşerek yaşamını yitiren jokey Müslüm Tumbul’u ise vefatının 15’inci yılında rahmetle ve özlemle anıyoruz.

Nur içinde yatsınlar.

News Reporter

6 thoughts on “Unutulmadılar!

  1. Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun
    Maalesef unutanlar var mesleğinin ne kadar tehlikeli olduğunu bildikleri halde yapanlar var. Dün İzmir de Güzel İzmir koşusunu kazanan atın jokey 3 arkadaşını tabiri caizse resmen biçti birinden biri sakatlık gecirseydi yada daha kötü bi sonuç alsaydı değermiydi helal olsun onada komiserler kurulunada faul yaptığı atlar 2-3 ve 4. oldular herkesin hakkını yedi bahis oynayanların hakkını yedi vicdanı rahatmı acaba .ne demiş Atatürk ben sporcunun AHLAKLISINI severim demiş. Bu kadar….

    1. Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah!!! Gürkan Öker izmirin Karataşıydı geleceği parlak bir jokeydi maalesef güzel insanlar erken ayrılıyor aramızdan.

  2. Dünya boş, yalan dünya… Bu yolda vefat etmiş bütün jokey ve apranti kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Gürkan ile akrabalık bağı bulunan Atahan abimize de emanetine sahip çıktığı için Allah senden razı olsun diyorum.

  3. Allah Rahmet eyler İnşallah . Arap atları son metrelerde çok tokezliyorlar . Neden jokeyleri melekleri koruyor . Allah esirgesin . TJK Ailesi Jokeyleri korusun .

    1. Yorumunuzu alkışlıyorum. Komiserler Kurulu denilen içi boş kurum saha içinde cinayete teşebbüs suçu olacak tarzda at süren apranti ve jokeyleri korumaya devam ederse, jokeyleri Tjk değil de melekler korumaya devam edecek. Bacasız sanayii diyoruz binlerce aş ve iş kapısı diyoruz fakat böyle bir sektörü üç beş bin tl maaş verdiğiniz adı hakem olan kişilere emanet ediyorsunuz. Nasıl görülmez böyle bir saçmalık anlamak mümkün değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir