15 Temmuz 2021 Perşembe İstanbul Start Provaları

Nurettin Güven’in Kamerasından 15 Temmuz 2021 Perşembe İstanbul Start Provaları

© 2021


→ 1.Grup ←

  1. OLIGARCH 2 y de Native Khan (Fr) – Twinsea 400/22.8 R Sermet
  2. SUN OF HONOUR 2 y dd Belardo (Ire) – Abbagnato (Gb) 400/23 ÇR Meh.Kaya
  3. PER INCANTO 2 y de Three Valleys (Usa) – Dance To The Band (Usa) 400/23.8 R Sefer
  4. KHANCELOT 2 y de Native Khan (Fr) – Lily Of The Valley 400/24 R Özgür Gönültaş
  5. SUPER CAT 2 y dd Smart Robin (Jpn) – Daddys Dollars 400/24.5 R B.Akbulut (6 boy startta kaldı)




→ 2.Grup ←

  1. WOLFSONG 2 y de Papa Clem (Usa) – Dont Blame Me 400/22.1 R A.Demir
  2. CEK PARADISE 2 y dd Luxor – La Colita 400/22.1 Ç Y.Demirkıran
  3. BALİPASHA 2 y de Bosporus (Ire) – Faroe Islands (Gb) 400/23.5 Ç B.Keresteci
  4. ARMASH 2 y de Three Valleys (Usa) – Capucino 400/23 ÇR İ.Kaya
  5. LOLİPOP 2 y dd Captain Rio (Gb) – Berriyma (Fr) (Kenter)




→ 3.Grup ←

  1. ZAMANE 2 y dd Mendip (Usa) – Victorias Silence 400/24.1 R K.Sarı
  2. POWERSHIP 2 y de Three Valleys (Usa) – Viziyya (Fr) 400/24.2 HÇ Z.Dursun
  3. SELMA 2019 Tayı 2 y dd Native Khan (Fr) – Selma 400/25.3 ÇR Berkant Gökçe
  4. LADY GÖKSU 2 y dd Victory Gallop (Can) – Prenses Göksu 400/24 Ç H.Gönültaş (4 boy startta kaldı)




→ 4.Grup ←

  1. SADETTİN 2 y ke Banknote (Gb) – Lazkızı 400/22.8 Ç Y.Demirkıran
  2. DOLLAR MAN 2 y de Fly By Me – Exdarling 400/23 ÇR Y.Yalvan
  3. ASTRALABON 2 y de Smart Robin (Jpn) – Darabela (Ire) 400/23 HÇ Sadık Kurt
  4. KING OF THE NIGHT 2 y ae Paco Boy (Ire) – Nurmahal 400/23 Ç H.Kocakaplan (yarım boy startta kaldı)

→ 5.Grup ←

  1. KNOWING ME 3 y de After Market (Usa) – Secret Fantasy 400/23.3 R İ.Kaya




→ 6.Grup ←

  1. NEFESİMSİNSEN 3 y de Baba Mevlüt – Tuya 400/25.6 Ç Mev.Kurt (3 boy startta kaldı)
  2. ÇELİKNUR 3 y kd Kaızbert (Ru) – Kutlu Sultan 400/26.6 R V.Kaplan
  3. İNAN BEYİM 3 y ae Araslı – Ateşkaya 400/26.6 Ç Y.Demirkıran
  4. SAVAŞÇI KIZ 3 y kd Uçanoğlu – Yakınbüke 400/27 Ç U.Kıcı




→ 7.Grup ←

  1. SİNAN REİS 3 y de Baba Mevlüt – Aybeniz 400/25.3 ÇR A.Arslan (2 boy startta kaldı)
  2. JUMBOJET 3 y ae Usta – Batduş 400/26.8 HÇ S.Özkan
  3. GARİPÇE 3 y ae Berksoy – Semracan 400/26.8 HÇ E.Soykuvvet
  4. GÜLCE ATEŞİ 3 y ad Turbo – Beni Bil 400/26.8 ÇR U.Bilik



News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir