10 Haziran 2021 Perşembe İstanbul Start Provaları
Nurettin Güven’in Kamerasından 1o Haziran 2021 Perşembe İstanbul Start Provaları
© 2021

→ 1.Grup ←

  1. KATSU 2 y de KANEKO – ANATOLIAN SUN 400/24.2 ÇR R.ARSLAN
  2. MOONTAN 2019 Tayı 2 y de POWERSCOURT – MOONTAN 400/24.5 HR O.AKTÜRK
  3. BEŞİNCİ SENFONİ 2 y de TOROK (IRE) – LIFECHAIN 400/25 ÇR B.SAV
  4. UP DOWN 2 y de NATIVE KHAN (FR) – MONO ROMANTICA 400/25.2 ÇR Ş.GÖKÇE
  5. ADESANYA 2 y de BUSHRANGER (IRE) – AMARELISE  (KENTER)

→ 2.Grup ←

  1. LOVELY BONITA 2 y dd APPROVE – FLORIDA WILDCAT (USA) 400/21.8 R H.DEMİR
  2. PELE AND DIDO 2 y kd WIENER WALZER – AMAYA 400/24.8 R A.ASLAN
  3. TEARS OF HEAVEN 2 y dd VICTORY GALLOP – ORHİDEYA 400/25.4 ÇR EN.KARATAŞ
  4. ANOTHER LOVE 2 y ad EL CORREDOR – SYMPHONIC RHYTHM 400/25.7 R H.DEMİR
  5. GRAND TREASURE 2 y de EXAGGERATOR – SURE PEG (USA) 400/27 ÇR MEH.KAYA

→ 3.Grup ←

  1. ZEMBİL 2019 Tayı 2 y ke WIENER WALZER – ZEMBİL 400/21.9 R R.GÜNELİ
  2. WIND OF LOVE 2 y dd  PAPA CLEM – İPEK SU 400/22.2 HR B.AKBULUT
  3. CEMİR 2 y de MENDIP – MAJESTIC LASS 400/23 HÇ B.ŞENGEL
  4. SESENTA Y UNO 2 y dd SCARFACE – PEDALIZA (IRE) 400/23.2 HR AKIN COŞKAN

→ 4.Grup ←

  1. KANAFANI 2019 Tayı 2 y ad LION HEART – KANAFANI (USA) 400/22.7 R R.GÜNELİ

→ 5.Grup ←

  1. BATUKANHAN 3 y de TOROK – NARCISSUS 400/22.1 ÇR S.DİKMEN
  2. MAKSAT 3 y dd AVANGARD – GÜMÜŞDERELİ 400/23.4 ÇR S.AKBULAT

→ 6.Grup ←

  1. AFERDİTA 3 y ad KAIZBERT – TURBOTAY 400/25.2 R C.ALTUNBAŞ
  2. GÜNAL BABA 3 y ae ALTAHA – DOĞU FIRTINAS 400/25.4 Ç H.DEMİR
  3. MANÇO 3 y dd JOKER – HÜRKARINCA 400/25.6 HR F.GEZİCİ
  4. UZLAASLANI 3 y ke BATURŞAH – ASYUT 400/25.8 Ç U.KICI

→ 7.Grup ←

  1. DİLOY 3 y dd GELİBOLU – İNCİLAY 400/25.8 HR V.YÜKSEL (2 BOY STARTTA KALDI)
  2. ENGİNTAY 3 y ae ÖZGÜNHAN – CAVİDANHANIM 400/26 HÇ Y.KAYA
  3. DELAYLA 3 y ad UÇANBEY – SHMOKH (US) 400/26 ÇR R.ÖZKAN
  4. ŞENİLKER 3 y ke TAMERİNOĞLU – BEYAZ ALTIN 400/27.8 R B.AKTAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir