Atahan Zilcioğlu’dan takipçilerine 2.215 TL…

1.Ayak: İlk ayak çok zor bir koşu ile başlıyor. Fair Max ve Vamos kuponlarda öncelikle bulundurulması gereken safkanlar. Ancak yarış bu iki safkanın dışına çıkarsa her atın birincilik şansı olur. İlk ayaktan yatma riskini en aza indirmek adına ben bu ayağa çok at yazılmasını tavsiye ediyorum.


2.Ayak: Energin kazandığı son iki yarışında 2000 metreyi 2’23, 1500 metreyi ise 1’44’ün içerisinde koşarak ne denli formda olduğunu gösterdi. 4.5 boy farkla kazandığı son yarışına oranla daha da hafif bir sıklet ile start alacak olan safkanı, çok iyi uyum sağladığı binicisi ile banko önermek istiyorum.


3.Ayak: Bu mesafeyi 1’30”’un içerisinde koşabilmiş bir isim olan Montego ve 1’31 içerisinde koşabilen Reisoğlu, genel form durumları itibariyle de rakiplerinden bir adım önde şans verdiğim safkanlar. Ekonomik kuponlar için bu ikilinin yeterli olacağını düşünüyorum.


4.Ayak: Aralarında büyük güç farklılıkları olmadığını düşündüğüm 4 ve yukarı yaşlı İngilizlere mahsus Yemek-2 koşuda, aprantisi en az hata yapan bir adım öne geçecektir. Bu ayağa az atla geçmek isteyenlere öncelikle önermek istediğim safkanlar; Anka, Zanapalı, Eren Efendi ve Palawan… Ancak bu dört safkanın dışında bir isim kazanırsa da bana göre büyük sürpriz olmaz. Dikkat etmekte fayda var.


5.Ayak: Salgın nedeniyle verilen aranın ardından ilk yarışına çıkacak olan Artuklu, grubun formda ve istikrarlı ismi Taşıyıcı ve son yarışını kazanıp güzel formunu devam ettiren Tumbul Çiçeği ilk planda şans verdiğim safkanlar… Kazanarak geri dönen Kadhan, iyi durumdaki Rusdamat, istikrarlı Alptuğhan ve yarış gören Altındere de her an için devreye girebilirler.


6.Ayak: Altılı Ganyanın kapanış ayağında; üst üste koştuğu başarılı yarışlarla artık maiden’a veda etme zamanı geldiğini gösteren Peekaboo, son iki yarışında birlikte piste çıktığı formda jokeyi ile kazanmaya çok yakın olduğu gibi günün de alternatif bankolarından biridir. Bol Şanslar…


6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 7-2-9-8-10-6-5-4 / 1-3-11

2A) 9

3A) 1-5

4A) 2-3-8-1-5-4-7-6

5A) 1-3-7-9-2-4-6

6A) 2

Çatı Kupon: 62.72 TL

2. 6’LI GANYAN (8/9/1/8/1/2,12): 2.215 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir