210.000 TL ödendi ve cezası kaldırıldı!

18 Ekim 2020 Pazar günü İstanbul’da kazandığı Şartlı-1 koşu sonrası alınan numunesinde yasaklı Flufenamic Acid  maddesi ile koşturulduğu tespit edildiği için koşulardan yasaklanan ve ilgilileri hakkında soruşturma açılan Strong Legs (2y ae Invincible Son – Rüya Kızım) isimli safkanın 210.000 TL tutarındaki cezası ilgilileri tarafından yatırıldı ve böylece safkan yeniden koşulara katılmaya hak kazandı.

Strong Legs
News Reporter

4 thoughts on “210.000 TL ödendi ve cezası kaldırıldı!

  1. Yırtılan yarışsewerin tü madem hakem kırmızı gösterdi wer parayı kaksın paranın acamacagı kapı yok

  2. Yarisci madururiyetleri nasıl giderilecek. İkili ganyan plase kombine oyunlarından doğan haksızlıklar nasıl ortadan kaldırılacak. Tjk parayı cukka ettin. Atın cezasını kaldırdın. Benim kupon güme gitti. Heeee şimdi oradan üç beş kalem de çek bari yarişssvere ver. Nasıl. Oyuncu sadakati diye bir şey var. Tjk ebayii o kadar oyun oynayan var. Onların bakiyelerine biraz aktarma yapsana. Normal bayiiden oynatanra da başka türlü kıyak yap. Ne bileyim. 10 adet kupon yapana FREE kupon yapma şansı tanı. Nerde sende o yürek. Sen sadece söğüşlemeyi seversin. Hırsız TJK.

  3. ilac eklem hastalığı için ne alakası va dopingle
    Flufenamik Asit/Salisilik Asit / Flufenamic Acid Salicylic in Turkish kombinasyonu, Kas-iskelet sistemi bozukluğu, Eklem hastalıkları, Cilt hastalıkları, Akne, Lekeler, Cilt kızarıklık, Kepek, Nasır ve mısır gibi hastalıkların tedavisinde ve diğer durumlarda endikedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir