BARIŞ DÜŞMEZ’den 3 Banko ile 619 TL…

1.AYAK: Ağır sıklet altında koşmaya alışkın olan, 60 kilo sıklet üzerinde start aldığı 4 yarıştan 3’ünü kazanan, diğerinde ise ikincilikle ayrılan PENDRAGON’un, 2 yarıştır kazandığı pist ve mesafede bütünleştiği pilotu ile kazanmaya devam etmesini bekliyorum.


2.AYAK: Denk isimlerin birincililik mücadelesine sahne olacak bu ayağa bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.


3.AYAK: ULAN BATOR’un daha önce vermiş olduğu aralardan kazanarak döndüğü öncelikle hatırlatalım. 2016 yılında 2 aylık, 2017 yılında ise vermiş olduğu 5 aylık aranın ardından koşmuş olduğu 2 yarışını da kazandığını paylaşalım. Dolayısıyla 132 gündür koşmuyor olsa da bunun bir handikap yaratmayacağını düşünüyorum. Ocak ayından bu yana Bursa’da 14 iş yaparak bu koşuya eksiksiz hazırlanan safkanın,  2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Galata Koşusu’nu kazanan isim olmasını bekliyorum.


4.AYAK: İlgililerinin yarış seçerek koştukları ve bu pist ve mesafede start aldığı son 3 yarışından 2’sini kazanma başarısı gösteren BİR ÖMÜR favorimdir. İZTAN ile BAHATTİN favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir. Bomboş kilosuyla GÖRÜKLE unutulmamalı. SİNGAPUR, KELEMER ile DARYÜZ sürprizlerim. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.


5.AYAK: Yarış hayatına Erdemirci gibi kalite bir ismin arkasında ikincilikle başlayan, o yarışının ardından çok daha iyi duruma geldiğini idmanları belli eden BELLA BRAVA’nın, hem cinsleri arasında maiden’a veda etmeye yakın görüyorum.


6.AYAK: Grubun formda ismi DENİZSEFASI şablonlara öncelikle işaretlenmeli. Aradığı pist ve mesafeyi bulan TOKUŞ HANIM hem önemli sıklet avantajı hem de uygun grupta en az favori kadar şanslıdır. İzmir’den hedef yapılarak getirilen VİKONYA dikkate alınmalı. TETİNA, SİGNORA, EZİNEGELİNİ, ECLIPSE, ALTURBO ile PEXUSS sırasıyla değerlendirmeye alınmalı. Sağlam kuponlar bu ayağı kapatmalıdır.


İSTANBUL ALTILIM

1

5.1.2.14.3.11.9.12.8.13.4 / H

3

1.3.2.11.4.5.6 / H

1

4.9.6.7.3.2.1.5.10 / H


6’LI GANYAN (1 /5 / 3 / 11 / 1 / 1): 619 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

1 thought on “BARIŞ DÜŞMEZ’den 3 Banko ile 619 TL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir