1.AYAK: Sürekli iyi koşmasına rağmen finiş çizgisini bir türlü önde geçemeyen Acartürk bu defa kendisini içeri atacak gibi görünüyor. Son kez G1 İstiklal Savaşı Koşusunda 6’ıncı olan Gölgeyele, 9 gün önceki sert yarışın yorgunluğunu üzerinden atabilirse kesin çok şanslı olur. Yakutiye bu gruplarda her zaman iş yapar. Turbocu da iyi durumuyla her an için devreye girebilir.


2.AYAK: Yakında takip ettiğim Iron Heel bu defa kazanmaya oldukça yakın görünüyor. Grubun iyi performanslı taylarından biri olan ve son yarış ölçü alınmaması gereken Cambaz bana göre Iron Heel’in en yakın rakibi olacaktır.


3.AYAK: Günün en zor iki yarışından biri bu ayak… Çok atın şansı var. Glen, I Saw The Sun, Made In Foça ve Sefire Sultan kuponlarda mutlaka bulunacak. Rocket Girl, Dublin ve Bathsheba bu atlardan sonra düşünülmeli.


4.AYAK: Koştukları yarışlarda diğer rakiplerine plana ön plana çıkan Oğlum Serkan, Mega Star ve Güneşi Gördüm üçlüsü bana göre ayırım yapılmadan kuponlarda bulundurulmalı…


5.AYAK: Kısa süreli istirahatın ardından dinçlikle güzel bir yarış çıkartacağına inandığım Quito, sevdiği kısa mesafeden formda binicisi ile risk edilip tek yazılabilir. Es Sakartya ve Steel Matador bu tayın eksik koşması durumunda koşunun sigortaları olacaklardır.


6.AYAK: Altılı Ganyanın kapanış ayağı günün bir diğer zor koşusu… Çok atın birincilik şansının bulunduğunu düşündüğüm bu koşuda sizlere sırasıyla 6 safkan önermek istiyorum. Bu isimler;  Kapıdağ, Özreis, Alişirin Oğlu, Tetina, Arayekyi ve Kısmet Kız… Bol şanslar…


2.6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 8-6-7-4

2A) 6-3

3A) 3-8-9-4-10-5-2

4A) 1-2-3

5A) 11 / 2-5

6A) 8-10-3-11-12-13

ÇATI KUPON: 70.56 TL

6’lı GANYAN (7/3/3/2/11/10): 2.400 TL vermiştir.

News Reporter

1 thought on “Atahan Zilcioğlu’ndan takipçilerine 2.400 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir