4. Ayak Tek… (Ankara) – Barış Sunter

1.Ayak: Arap kısraklarına mahsus çim pistteki handikapla başlayacak 2. altılı ganyanda; Adana’daki son ikinciliğini tekrarlayabilirse LEMİS çok şanslı olur. Çimde fazla tecrübesi olmasa da GELİBOLU RÜZGARI, altı aylık aradan dönecek SUFLE, zaman zaman tek koşuluk çıkışlar yapabilen BERSUN ATEŞİ ile son işlerinde çok iyi görünen BİR MATRA sırasıyla rakip gördüğüm isimlerken, zor kazansa da uygun grupta MALYA GÜZELİ de işaretlenmeli. Start sorunu son kez üst düzeye çıkan KUBAT KIZI sağlama gitmek için eklenebilir.


2.Ayak: 3 yaşlı İngilizler’in orta mesafeli handikabında, yakın ayarda iki safkan olduğunu düşündüğüm STEEL HAWK ile KOÇYİĞİT HAN’ın aynada buluşmasını bekliyorum. Bir müddet ara veren GOOD LAD kondisyon sorunu yaşamazsa mücadeleye ortak olur.


3.Ayak: İngiliz kısraklarına mahsus çimdeki kısa mesafeli handikapta, ilk kez çıkacağı Ankara pistine yabancılık çekmezse SHINE AWAY kazanmaya yakın. Hafta sonu Adana’da üçüncülük elde eden PRENSES SİBEL, kazanmayı pek sevmeyen VENİCE ve SAADET SULTAN ile tecrübesiz aprantisi idare edebilirse ROBERTA MIA eşit şansta olacaklar.


4.Ayak: 4 ve yukarı İngilizler’in uzundaki çim pist mücadelesinde, iki yarış gören HUNTING artık kazanabilecek kondisyona ulaştı, bugün için tek önerimdir.


5.Ayak: 3 yaşlı İngilizler’in kum pistteki mücadelesinde, son kez hakim olduğu yarışı kaybeden AVENTUS daha hazır gireceği koşuda öne çıkıyor. Süratli yapısıyla GHOST CAT bitirme uğraşı verecek olup ekonomik kuponlar bu ikiliyle geçilebilir. Sağlam kuponlara; uzun bir süre sonra piste çıkacak olsa da klas safkan ANADOLU GÜZELİ, formu yükselen RÜZGAR UĞUR, Ankara’da taylığında başarılı performans gösteren LAST TULIP eklenebilir.


6.Ayak: Dişi Arap taylarına mahsus maidenın son kısmında, ilk startında ikinci kalan ÖYKÜCÜ, Adana’da tatminkar üçüncülüğü sonrası dil bağı alınan SAADIN FIRTINASI, süratli bir safkan olduğunu gördüğümüz ÇUBUK KIZI ve ilk koşusunda sonlara doğru epey ara kapatan MIDIKA ayrımsız yazılmalılar.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-9-6-8-3-10-4

2A) 3-2-1

3A) 4-7-5-3-1

4A) 4 HUNTING

5A) 4-2 / 7-6-5

6A) 8-9-2-7

Çatı Kupon: 100,80 ₺

2. 6’LI GANYAN (9/2/5/4/4/3,9) : 2.206,86 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “4. Ayak Tek… (Ankara) – Barış Sunter

  1. kral abim gene buldu valla üstüne yok senin. televizyona çıkıp yorum yapanlar çıkmadan okusa seni keşkee :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir