4 Jokeye Telefon Cezası!

Yasak olmasına rağmen 10 Şubat 2020 Pazartesi günü jokey odasında telefon bulundurdukları ve görüşme yaptıkları belirlenen Yusuf Cengiz, Yunus Çelikbaş, Hikmet Sarıdal ve Mazlum Pir Demir’e Komiserler Kurulundan ceza yağdı.

Savunma için kurula çağırılan söz konusu binicilerden Yusuf Cengiz ve Yunus Çelikbaş savunmaları için 7 günlük sürelerini kullanmak isterlerken, aynı gün savunmalarını veren binicilerden Hikmet Sarıdal ve Mazlum Pir Demir’e 562’şer Lira para ve 7 gün sanat icra etmekten men cezası verildi.

News Reporter

2 thoughts on “4 Jokeye Telefon Cezası!

  1. Bir tek Turkiyede jokey odasinda telefon kullanmak yasak. Kime ne zarari var? Tiyo mu vermek? Tiyoyu yarislar onceside verebilir. Ayrica jokeylerin son dusunecegi sey tiyo vermek. Bi dusunsene sagdan soldan millet tiyo soruyo, onlarla mi ugrascan? Cevap bile vermez jokey. Ee baska? Niye telefon yasak? Simdi sorarsiniz nerden biliyorsun yurt disinda yasak olmadigini? Yurt disinda olan turk ve yabanci jokey Arkadaslarim. Kanada, Amerika, Avustralya, fransa, Qatar. Sordum yasak degil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir