Kampa girdi, 5 yarış kazandı!

2018 yılını Jokey Kazanç Sıralamasında 14’üncü sırada tamamlayan başarılı jokey Uğur Polat’ın, yıl içerisinde zaman zaman yaşadığı kilo problemlerinden kurtulmak amacıyla menajeri Kamil Ertan ile birlikte 2019 yılına kamp yaparak girdiğini geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmıştık.

Polonezköy’deki Kuşhan Sağlık Konaklama Tesislerinde hızlandırılmış bir programa dahil olan ve tamamladığı kamp dönemi sonrası ilk kez 5 Ocak 2019 Cumartesi günü at binen Polat, Veliefendi Hipodromunda ikisi rapor alan Selim Kaya’nın yerine bindiği 5 safkanın tamamıyla finiş çizgisini önde geçerek, muhteşem bir geri dönüşe imza attı.

News Reporter

7 thoughts on “Kampa girdi, 5 yarış kazandı!

  1. ne yani o atlara başkası binmiş olsaydı birinci olamayacaklarmıydı. hepsi zıpkın gibi hazır atlardı. sadece şansına iyi atlara deklare oldu. zaten dağıtılan ikramiyeden kazanan atların kapasiteleri belli

    1. Ya insanların başarılarını tebrik etmek bu kadar mı zor son yıllarda kac jokey gördün bir yarıs programında 5 ata binsin 5 inide kazansın. Atların hepsi hazırdı diyorsun.arkadalım, bu gözler ne jokeyler gördü ,hazır ata binip tabela dahi yapamayan. O yüzden bu jokey kardeşimizin basarısını basitleştirmeye calısma. tebrik etmiyorsan bali yorum yapma.

  2. şuan piyasada çaycı garsonluğu yapması gereken adamların jokey olduğunu düşünürsek ve bu arkadaşın aynı günde peş peşe yarışlar kazanmasını başarı sayabiliriz. bu aynı başarıyı daha önce vefa ibrahim aracının atlarına bindiğindede yapmıştı. o yarışları bi izle. birde dünkü yarışları izle. hangi yarışta zoru başardı. dün urashanın galibiyetini yiyordu az kalsın. kaldı ki urashan dışından gelen ata direnir. scifo dün sert geldi ama scifonun 2 gömlek üstü atlara kafa tutup foto finişe giren bir urashandan bahsediyorum..

  3. Uğur polat buraya kadar hakkıyla gelmiş ve kazandığı her başarıyı hak etmiş bir ülkeydir. Kimsenin bu kardeşimizin başarısını küçümseme hakki olmadığı gibi, hazır atlarla kazandı gibi komik ifadelere sığınma hakkı da yok. Büyük jokeyler zaten hep hazır olmayan atlara biniyor değil mi? Komik olma bence. TEBRİKLER UĞUR yazacaksın. O kadar.

    1. emredersin bülent. uğura kupada vereyimmi. varmı başka bir emrin.. hastamısın birader. bunlar altılının a sından anlamayan adam ağzı. ganyan muhabbeti.. biz atları koşarken bültene bakmadan tanıyan jokeyleri
      koşu içinde duruşundan tanıyan insanlarız. komik olmayın. kendinize sahte kahramanlar yaratmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir