Barış Düşmez’den 69 liraya Ankara Altılısı…

4.KOŞU: Bu kez önde istediği tempoyu kurabileceğini düşündüğüm ROYAL AVSAR, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde çıktığı gibi kazabilir. DELİ TAHİR, BIRAKIN GİTSİN, AHMET BEYLİ, VICTOR WOLLES ile NARTIN KILICI sırasıyla rakipleridir. ŞANLITAY ve PANCMAHAL sağlam kuponlara önerim.


5.KOŞU: Ekonomik kuponlara; CEYLİNCAN, RISING SORY, CHARLATAN, UÇAN FİL ile SECRET BLOOD’ı öncelikle işaretlenmesini tavsiye ediyorum. QUEIMADA GRANDE, SÖNMEZBEY ile ROTOVATÖR daha sonra değerlendirmeye alınmalı. AYBÜKE bu koşuyu sağlama almak isteyenlere önerim.


6.KOŞU: SİGOŞ ile AEGEAN FINALE arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.


7.KOŞU: Ankara kumunda geride bıraktığı son 4 yarışında geçilmeyen SPENCER seriyi sürdürebilir. Son startını oldukça kolay ve gösterişli kazanan OSMAN BEY sert rakibidir. Start problemi yaşamadığı takdirde KOCA ALP günün sürprizini gerçekleştirebilir. Ankara kumunda başarılı yarışları bulunan YAVUZUM daha sonra…


8.KOŞU: SARISICAK, ÇINARCIK ve AKÇA TAY ekonomik kuponlara yeterli görülebilir. ANILTAY, HAYDE ATİKKIZ, NESLİNUR ile MACAROVİŞ geniş şablonlara önerim.


9.KOŞU: Bu pistte start aldığı son 3 yarışından 2 birincilik çıkaran, diğerinden ise yakın farklarla üçüncü ayrılan DELİOĞLAN’ın, devam eden süper formu ile aynayı rakiplerinden önce görmesini bekliyorum.2.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

5,3,2,1,6,7 / 8,4

1,4,2,7,5,3,6,8 / 9

3,1

1,6,5 / 2

8,3,1 / 2,5,7,6

8

Çatı Kupon: 69 TL…

2.6’lı GANYAN (3/5/1/6/8/8): 578 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir