Gökhan Kocakaya Paris’te at bindi…

19 Kasım 2021 Cuma günü Deauville Hipodromunda at binmek üzere Fransa’ya gidip ardından yurda geri dönen şampiyon jokey Gökhan Kocakaya, Perşembe günü bir kez daha gittiği Fransa’da 26 Kasım 2021 Cuma günü Saint Cloud Hipodromunda at bindi.

Bindiği atın şanslı ya da şanssız olmasına bakmaksızın yurtdışında at binmeye devam eden başarılı jokey, Saint Cloud’da 8 koşuluk programın ilk yarışı olarak 1600 metre çim pistte koşulan 3 yaşlı İngiliz taylarına mahsus Prix Ajax’da, Günay Equestrian Invest GMBHQ’nun sahibi olduğu 3 yaşındaki dişi tay Thea Al Gunay (Lope De Vega – Truth Beauty, Dubai Destination) ile başarılı bir sonuç elde edemedi.

Start öncesi titizlik yapıp, startın içerisinde de huysuzluk yapan Thea Al Gunay, startla birlikte başa çıktığı mücadelede son virajı lider dönmesine rağmen düzlükte düşen temposu ile birincilik mücadelesine katılamadı ve koşuyu arkada bitirdi.

News Reporter

4 thoughts on “Gökhan Kocakaya Paris’te at bindi…

  1. Kazanacağı günleri görürüz inşallah. Biraz ciddi atlara binebilmesi umuduyla. Bu hipodromdaki son yarış günü. Ekürinin isminin içinde “Günay” geçiyor, Almanya menşeli. Vekip biraz bilgilendirse?

  2. Gökhan iyi niyetli ama yurt dışında at binmek lobi gerektirir, o da bizde yok onun için şuan için mümkün değildir, bence boşuna çabalıyor, ne kadar iyi at binsede vahabi jokey olmadığı için işi zor ve mümkün görünmüyor.

  3. helal olsun kardeşime.. ağzı olanın konuşması normal olduğu memlekette at yarışlarının son 15 yılına damga vurmuştur.. bu süreçte halis abiden sonra en başarılı jokeydir.. ufkunu geniş tuttu, körfez ülkelerinde at bindi, almanyaya gitti, bir süredir de fransada emek veriyor.. yarış şansı yanında olursa başarılı olacağına inanıyorum. bu ülkede bu işi başarabilecek bir jokey varsa o da gökhandır.. hadi inşallah..

  4. ADAM GİBİ ADAM BENCE İNŞALLAH BİRAZ İYİ ATLARA BİNME ŞANSI OLSA EMİNİM İYİ YERLERE GELİR ORDADA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir