Satılık Tay, At ve Kısrak…

İSİMSİZ

2y ae Paco Boy – Acoustic Baby

Son derece düzgün konformasyona sahip ilerisi için umut vadeden bir taydır.

Anne Kardeşi TRIPLE CROWN ilk 5 yarışından 4 birincilik çıkartırken çim kum ayırt etmemiş ve bu 4 galibiyetinin ikisini KV koşularda elde etmiştir. Annesi ACOUSTIC BABY GR koşu galibi TRANSACOUSTIC ve tek sezonda 3 GR-1 koşu Galibi şampiyon TOUCH THE WOLF’un annesi ACOUSTIC ile anne kardeşidir.

Tayımız İstanbul hipodromunda olup aralıksız binek yapılarak alt yapısı sağlam tutulmuştur. Şuan tırıslarda ve Ocak ayının 3.haftası itibariyle Kenterlere başlayacaktır yapmaktadır.

Röntgenleri yeni çekilmiş ve herhangi bir sorunu çıkmamıştır. İstenirse görülebilir veya yeni pozları da çekilebilir.

190.000 TL

CARACCIOLO

4y da Smart Robin – İhsan Sultan, Red Bishop

Şampiyon kısrak İHSAN SULTAN’ın oğlu. Özellikle İstanbul da uzun mesafeli çim yarışlarında iyi atlar arasında hep başarılı tabelalar yaptı.

Biz yanlış koşu tercihleri ile eksik olduğu sentetik, kum ve ters pistte koştuğumuzdan hata yaparak son dönemde başarılı olamadık. Alacak kişi İstanbul da uzun çim yarışlarını bekleyecek sabredebilecekse kesinlikle zevk yaptırır sadece İstanbul çim koşularını incelerseniz demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz. Tek tabela dışı kaldığı ilk çim yarışında kg takısı olmadığından süreli içe yatmış bu sebeple kesin tabela yapabileceği koşudan 6.olmuştu. Diğer tüm İstanbul çim yarışları dediğim gibi iyi atlar arasında başarılı performanslardır.

Herhangi ciddi bir sorunu yok sadece sıvı takviyesi yapılarak koşuluyor. Düzenli idmanda işenirse kontrol ettirilebilir istenen İdman jokeyiniz ile çalıştırıp rapor alabilirsiniz

145.000 TL

ACOUSTIC BABY

15y Al Kısrak Royal Abjar – Number Teen, Polish Precedent

GR koşu galibi TRANSACOUSTIC, tek sezonda 3 GR-1 Galibi şampiyon TOUCH THE WOLF’un annesi ACOUSTİC ve 15 koşu galibiyetinin birçoğu KV koşu olan kalite kısrak QUEEN OF PROTI’nin annesi TRANSATLANTIC ile anne kardeşidir.

18.04.2021 MENDİP gebesidir.

Yeni sezon için KLIMT isimli aygıra müracaatı yapılmıştır.

ROYAL ABJAR kısrak babası olarak MENDİP ile eşleşmesinde GR1 Dişi Tay Deneme Galibi VALENCIA’yı vermiştir.

MENDİP’in ROYAL ABJAR kızları ile eşleşmesinden olan tayların çok yüksek bir başarı yüzdesi bulunmaktadır.

2 ay sonra doğacak olan tayı dişi dahi olsa günümüz piyasasında MENDİP’in ROYAL ABJAR kızından olmasından güçlü ve uyumlu kan hattından dolayı 150.000 üzeri değerlerde el değiştirmektedir. Artı kısrak alınırsa doğacak tayın yetiştiriciliği de satın alan kişide olacağında. Tayın koşu hayatında olası kazancından sadece at Sahibi kısmından değil yetiştiricilik kısmından da kazanç sağlanacaktır.

125.000 TL

İletişim: 0537 337 29 05 (Eyüp Culfa)News Reporter