1.AYAK: Her daim iyi koşsa da sonunu getiremeyen GAZINÇ, son startını çok kolay kazanan MADALYON, geçen sefer çok kısada etkili olamaması normal sonuç olan BERKUK, iki koşudur beni yanıltsa da gerçek performansı bu olmayan FIRTINA VADİSİ, 12 günde 3. yarışına çıkacak olsa da ALBUNEA, son dönemde tercihlenmese de çim pistte de başarılı olabilen YANTAR ve artık bir yerde azizlik yapacak TAMERŞAH bu zor koşuda önereceğim sıralama olacak.


2.AYAK: Önde kuracağı tempoyu bozacak bir safkan görünmeyen AGAH’ın artık bu kadar müsait rakiplerin yanında bitirmesini bekliyorum. Günün tek safkanıdır.


3.AYAK: Start alacak 8 safkandan hangisi kazansa şaşırtmayacak  bu handikapta; rakiplerine oranla biraz daha uygun kilo bulan MOON FATHER bilinen stiliyle öne düşecek olursa bir sürprize imza atabilir. İdeal mesafesinde IRON HEEL, Bursa’da ters pistte başarısız kalan DUMBLEDORE ve yüksek sıkletine rağmen daha iyi gruplarda koşan MISTER HEART öncelikle değerlendirilmeli. Geniş kuponlarda geriye kalan 4 safkanla rahat bir izlenebilir.


4.AYAK: İlk startında az farkla geçildiği ekürisi Real Queen’in hafta sonu İstanbul’da G3 koşu kazandığını göz önüne alırsak HAYALET KIZ da bu rakipleri geçer. Yine de tecrübesiz bir tay olduğundan ben yanına VALENTE yazarak sağlama gitme taraftarıyım.


5.AYAK: Koşuyu hızlandıracak safkanların olması en çok SUN OF DAY’in işine yarayacaktır. Toparlanmaya başlayan THE MATCHED ve CASH TO MASTER bomboş koşacaklarından beklemeyi tercih ederlerse devreye girebilirler. Grubun en klas ismi OSMAN BABA sonlarda devam ettirebilirse yine ilk şanstaki safkanlardan… Önde çok boğuşacak EL RAPIDO ile rakipleri sertleşen ROTASIZ SEYYAH riske girmek istemeyenlerin bütçelerine göre değerlendirebileceği isimler.


6.AYAK: Son maidenda, kum pistin tecrübeli ve rakiplerinden daha yüksek performanslı tayı GÜVENAĞA artık birinciliğe çok yakın… İlk kez kum piste çıkacak SELAMİ DAYI ve ilk startı tatminkar KABAKLI bu tayın hatasında devreye girer. Tay yarışı diye daha fazla safkana şans vermek isteyenler MAKO BEY ve SERGÜŞBEY’e bir işaret koyabilirler.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1A) 10-3-5-4-6-8-9

2A) 1

3A) 8-6-5-2-1-4-7-3

4A) 4-5

5A) 5-6-1-3  // 4-2

6A) 5-10-6

2. 6’LI GANYAN (9/1/1/5/5/5): 953 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir