Anadolu Tarım İşletmesi tayları satışa sunuluyor!

Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü yetiştirmesi Safkan Arap tayı satışları, 25 Haziran 2019 Salı Günü saat 13.00’de Karacabey Tarım İşletmeleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek. Açık artırma usulü ile yapılacak olan satışlarda, Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü yetiştirmesi 28’i dişi, 23’ü erkek olmak üzere toplam 51 Safkan Arap tayı alıcıların huzuruna çıkacak.

Satışlarda Araslı, Altaha, Alpyürek, Anka, Ayabakan, Bilgin, Hızlıtay, Orçun, Şövalye, Tamerinoğlu ve Zigana isimli aygırların 2016 ve 2017 Doğumlu 1 ve 2 yaşlı tayları satışa sunulacak. Satışlar, TJK TV ve TAY TV den de canlı olarak yayınlanacak.

1’Lİ DİŞİ      2’Lİ DİŞİ  1’Lİ ERKEK  2’Lİ ERKEK  Tayların Röntgen  ve Endoskopi görüntülerine  aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
BALABAKAN  AFETHANIM    TURHANBEYİ ERDOĞDU RÖNTGEN VE ENDOSKOPİ
EYLÜLCEMRE KIZILÇAM  GÖLALAN  BERATEFE
CEMRESEL  NİKONYA KIRCABEY ASRINPEHLİVANI Tay Tanıtım Kataloğuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
SARISICAK  GÜLÇİL AYATA EKŞİOĞLU TAY TANITIM KATALOĞU
NESLİNUR    YELSAVURAN IŞIĞINOĞLU  IŞITAN
ÖNEMLİ    ÜÇGÜZEL VATANSEVER Tay Video Galerilerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
ALRAZİYE  ŞEBNEMHANIM FERGANİ 1’Lİ DİŞİ     
BÜŞRANUR  GÜLHATMİ    SUKUTBEY 2’Lİ DİŞİ 
BAŞARKIZ  DEĞİRMENALTILI ALTINAKAR 1’Lİ ERKEK 
YABANGÜLÜM  GÖKÇEKENT HİLMİBABA 2’Lİ ERKEK
ESHİLAL  CAVİDEM  BAHTITAMER
DAHİKIZ    HAVZAASLANI
SARITOPRAK  KONDUBEYİ
NARİNSOY  SIRYİĞİT
İLYADA    TEGİNHAN
EYLÜLNİSA KESKİNŞAH
EYLÜLECE  KENANLI
EŞREFOĞLUBEYİ
News Reporter

4 thoughts on “Anadolu Tarım İşletmesi tayları satışa sunuluyor!

  1. Bence bu sene cok sönük gececek ve hatta bence bircok atci gidip hatta atta almamali;nasil olsa kaizbertlere karsi bosa kürek sallayacaklar;arap atciligi bitmistir;bugün 7 arap atlari yarisinin 4ünü kaizbertler kazanmis.Devlet bunun zararini cekecektir ;zira kaizbertin damizligi yasak ama gel görkü kosmakta bir sakinca yok bu rantin yüzüdür iste.
    Net kaizbertler safkan degildir nokta.

    1. Kaizbertin safkan olmadığına deliliniz nedir? yavrularının çok yarış kazanması ise Turbo ya ne yapacağız? bana göre de o safkan değil tayları yarışı ikili hatta 3 lü bitiriyor.Waho ve YKK safkan diyerek tescillemiş aygır belgesi vermiş her at aksi ispatlanıncaya kadar safkandır nokta. Bilen de konuşuyor bilmeyende

  2. Hahaha doğru demişsin senin gibi bilmeyenlerde konuşuyor safkan diyerek damızlık verilmemiş yarımkan tıpkı annesi ve babası gibi kanlarında ingiliz geni bulunan atlarla bulunmayan atlar bir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir