Hakan Çakmak’tan takipçilerine 2.200 TL…

1.AYAK: Zorlu koşuya fazla sayıda isim yazmak istiyorum. KADHAN ve DORU YİĞİT ön plana çıkardığım safkanlar. CEVHERİZADE, ESTİGEÇTİ ve SURŞAHİNİ kapasitesi yüksek isimler. Favorimin ciddi rakipleri olacaklar. EMİRSOY ve CANSEKLAVİ geniş kuponlara sürpriz için denenmeliler.


2.AYAK: Antalya’daki ilk koşusunda beklentileri karşılayamasa da etkisiz gözüktüğünü söyleyemeyeceğim BİROL BEY ve son koşularındaki ikincilikleri dikkat çekici olan BLINDING LIGHT favori olarak gördüğüm isimler. Ön tarafta istediği tempoyu yakalayabilirse şansı artacak olan BRAVE GLADIATOR ve son koşusunu kazanan PERFECT RUNNER geniş kuponlarda yer almalılar.


3.AYAK: Antalya kumundaki son koşusunu kazanan STEEL QUEEN, İstanbul sentetiğindeki son koşusunu kazanarak el değiştiren WICHITA ve bugün çok daha etkili bir performans sergilemesini beklediğim QUEEN OF JULY favorilerim. Kısa bir ara veren ANADOLU EZGİSİ, form durumunu beğendiğim ARYA SANSA ve serilik yapabilirse iddialı olabilecek UMUDUM BATMACI sırasıyla rakip olarak gördüklerim.


4.AYAK: Adana’dan iyi durumda Antalya’ya geçen THE GIFT ve Ankara’da gerçekleştirdiği 800 metrelik son işinde fena bir derece ortaya koymayan BEBECİTO rakiplerinden farklı duran taylar. Yarış bu iki safkanın dışına çıkacaksa tahminde zorlanacağımı düşündüğümden ikisini yazıp geçiyorum.


5.AYAK: Ağır kilosu kendisine sorun yaratmazsa kalitesiyle iddialı olmasını beklediğim KATHERİNA ve süper bir form yakalayarak pist ayırt etmeden başarılı sonuçlar elde eden NATIVE GIFT favorilerim. Ekonomik kuponlara bu ikili yeterli olur diye düşünüyorum. Ters bir yarış beklediğim MOR SALKIM ve çim pistteki başarılı performanslarının ardından kısa bir ara verip şansını sentetikte deneyecek HIRÇIN DOSTUM rakip olarak gördüklerim.


6.AYAK: Bugünkü aprantisi idaresinde start aldığı son koşusunda sentetik pistte mücadele eden ve ikinci olan ÇEKOĞLU kaba kumda da başarılı olabilen bir safkan. Uygun rakipler arasında kazanmaya yakın görüyorum. En ciddi rakibinin ise son beşinciliğini beğendiğim ve bu koşusuna uygun kilo ile girecek GÜLALLAR olacağını düşünüyorum.

Herkese bol şanslar dilerim…ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4-2-7-9-5  /  3-1

2A) 2-8  /  3-4

3A) 8-2-7-1-3-4

4A) 9-2

5A) 2-3  /  6-1

6A) 3-10

Çatı Kupon: 57,60 ₺

6’LI GANYAN (5/2/4/9/1/3) : 2.230,21 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir