Antrenör ORAL DİLEK Amerika’da yaşamını yitirdi…

İstanbul Üniversitesi antrenörlük bölümü mezunu olan ve 7 yıl önce hayallerini gerçekleştirmek için gittiği Amerika’da yaşadığı problemler sebebi ile sağlığını kaybedip yoğun depresyona gören Oral Dilek, Pazartesi akşam saatlerinde arabasının içinde kendisine ait olan av tüfeği ile intihar ederek yaşamını yitirdi.

Türkiye’ye getirilmesi için gerekli olan miktarın bir kısmının antrenör Murat Sancal önderliğinde atçılar tarafından toplandığı, bir kısmının da TJK Başkanı Serdal Adalı ve Genel Sekreter Ahmet Özbelge tarafından karşılanacağı öğrenilen merhuma Allah’tan rahmet, kederli Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

 

News Reporter

8 thoughts on “Antrenör ORAL DİLEK Amerika’da yaşamını yitirdi…

 1. Toprağı bol olsun değerli bir arkadaştı. At sevgisi de çok büyük olan bir arkadaşımızdı.

 2. Yorum şu; Dünya dönmesim artık; gerisini siz yorumlayın.
  Toprağı bol olsun derken çopçorak bir dünyada yaşanılıyor artık,katil bir tane iki tane; sayılı değil artık tüm kapitalist devletler ve insanlar.

  1. Öyle de hayat bazen anlardır be dostum sadece bir an bir dakika bir insanın yaşamına yaşam katar bazen.O anı beklersin bir ömür. Herkes sorunlar içindebir mücadele veriyor merhum kardeşimiz de gurbet ellerde neler yaşadı kim bilir. Keşke böyle olmasaydı.

 3. birgün kendi adıma at koşturmadan ölmek istemiyorum derdi ..mekanı cennet olsun değerli brom ..:(

 4. Degerli bi dostumuzdu…
  ÜSTAD dı
  Bu camiada sahadaki çoğu adam eline su dökemez..
  mekanı cennet olsun
  Allah rahmet eylesin

 5. Müthiş Bilgi sahibi bir kişiydi. Orjin profösörü AT sevdalısı bir insandı. Esteban seni hiç unutmıycam sevgili kardeşim. Adını yaşatacağım kardeşim. Sana sözüm olsun

 6. Çok üzüldüm. Allah’ın Rahmeti üzerine olsun. Atı çok seven bir genç kardeşimdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir