Armağan Araz’dan flaş sosyal medya paylaşımı!

Erkek Tay Deneme Koşusunun galibi Yamanlarbeyi’nin sahibi, genç atçı ve yetiştiricilerden Armağan Araz, sosyal medya hesabından gece yarısı yaptığı paylaşımla jokey Mustafa Çiçek ile olan birliktelikleri konusunda açıklamada bulundu.

Araz, saat 00.26’da twitter üzerinden; ‘Çokça kişi aradığı ve mesaj attığı için bu tweeti yazma gereği duyuyorum. Hiçbir jokeyle görüşmedik hiç kimseyle anlaşmadık. Mustafa Çiçek ile yollarımız falan da ayrılmadı aksine kim gelirse gelsin onunla devam edeceğiz. Teşekkürler’ şeklinde bir paylaşım yaptı.

Genç atçının yaptığı paylaşıma ilk yorumlar eski jokey ve günümüzün başarılı yorumcularından Yalçın Akağaç işle TJK Asli Üyesi, atçı ve yetiştirici Hayrettin Karamazı’dan geldi. TJK TV’nin başarılı yorumcu söz konusu paylaşımın altına ‘Kazandığınız yarış ve akabindeki tutumunuz için sizi tebrik ederim’ yazarken Hayrettin Karamazı ise ‘Armağan kardeşim doğru yoldasın. Yolun açık olsun, başarın daim olsun’ şeklinde bir yorumda bulundu.

Armağan Araz ve Mustafa Çiçek

 

News Reporter

3 thoughts on “Armağan Araz’dan flaş sosyal medya paylaşımı!

  1. Bu at çiçekle koşarsa gaziyi kaybeder halis biner bence ama o zamanda ağırlık olur gene kaybeder adres Ahmet çelik olmalı.

  2. Helal olsun size.bir yarışsever olarak şunu söyleyebilirim her jokey hata yapar ama niyetin önemli olduğunu düşünüyorum.gazi kazanıp bir iki yarış sonra şampiyon ata sırf şımarıklığından 10 boy yedirten ‘adamlar’ gördük.bu kardeşimiz inşallah hakkını verecek atınızın.yolu açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir