Nurettin Güven’den 73 liraya Bursa Altılısı…

1.AYAK: Bu pistte start aldığı tek koşusunu kazanmayı başaran Sancaktar, iyi formuyla bir kez daha kazanabileceğini düşündüğüm isimdir. Gününde olduğunda daha sert rakipler arasında dahi etkili gözükebilen Safari, favori biraz eksik koşarsa devreye girecektir. Arka arkaya kazanarak ne denli iyi bir forma sahip olduğunu gözler önüne seren Hızlı Asiye, bu pistteki tüm koşularında başarılı olan Asteroid ve ağır kilosundan olumsuz yönde etkilenmezse muhakkak iddialı olmasını beklediğim Atik Atik kuponların olmazsa olmazları. Rakipler sert olsa da iyi form durumuyla adından söz ettirebilecek kapasitedeki Ulubeyi, kısa mesafelerde başarılı performansları bulunan Keleşhan ve ön tarafta erken yıpranmazsa üst sıralarda kalabileceğini düşündüğüm Ergüçlü geniş kuponlarda sürpriz için değerlendirilebilirler.


2.AYAK: Bu pistteki son 6 koşusunun tamamını tabelanın iyi yerlerinde tamamlayarak kendini gösteren Wind Power, kendisini iyi tanıyan binicisiyle bir kez daha başarılı olabilmek için piste çıkıyor. Bunu başarabilecek forma sahip gözüken safkan favorim. Son koşusundaki performansıyla toparlandığını ispatlayan Celaliye, koşuları üst üste gelse de iyi formuyla bu durumdan fazla etkilenmeyecek gibi gözüken Heroes ve bugün yakaladığı boş kilosuyla üst sıraları hedefleyen My Blitz favorinin en yakın takipçileri olacaklar. Son metrelere kadar önde gelebileceğini düşündüğüm Persian Rose, arka arkaya iyi neticeler elde ederek formunu ispat eden Ateşgeçirmez ve idman pistindeki sağlıklı görüntüsünü yarışına yansıtınca başarılı olan Prenses Gamze daha sonraki ihtimaller olacaktır.


3.AYAK: Bu pist ve mesafedeki son koşusunda ortaya koyduğu mücadelenin ve gerçekleştirdiği derecenin bugünkü rakiplerine rahatlıkla yetebileceğini düşündüğüm Aşkyolu, kazanarak Maiden’e veda etmesini beklediğim isimdir. Kuponlara günün teki olarak değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.


4.AYAK: Gördüğü koşularıyla tüm açıklarını kapatan Özekan, dişine göre rakipler arasında mücadele edecek. İstanbul’dan iyi durumda giden safkan favori olmayı hak ediyor. Kısa arasının ardından iştirak ettiği koşusunda iyi sayılabilecek bir performans sergileyen Rusdamat, favorinin en ufak hatasını affetmeyecektir. Gördüğü yarışının ardından hızla formunu yükselten Babamenduh, koşudaki 3. şanslı isim olur.


5.AYAK: Bir koşu önce bu pist ve mesafede kolay ve gösterişli kazanan Dumrul, bir sonraki koşusunda ise tatminkar bir 4.lük daha elde etti. İyi form durumuyla katılacağı bu mücadelede de en şanslı isim olarak gözüküyor. Bu koşusuna DİL BAĞI ilavesi ile iştirak edecek olan bir başka formda isim Barlıkefe, bu kez nefesini favorinin ensesinde hissettirecektir.


6.AYAK: Hafif kilo ile de olsa son koşusunda 3.lük elde ederken beğeni kazanan Alexandrapoli, ekürileri ile katılacağı bu koşusuna oldukça iyi durumda çıkacak olan Fastn Famous ve son koşusunda tabela başarısı gösteremese de iyi idman durumuyla bugün çok daha etkili olmasını beklediğim Angry Bull rakiplerinden birer adım öne çıkmış gözüken isimler. Uzun arasından kalitesiyle dinçlik yarışı yaparak iyi dönebilecek Extravagant ve son koşularında beklentileri karşılayamasa da her an kendini gösterebileceğini düşündüğüm Journalist şanslı gözüken diğer isimlerdir. Madenci ve Kırcaali verdikleri aralarını iyi değerlendiren safkanlar. Bütçelerin uygunluğuna göre geniş kuponlara yazılmalılar.


ALTILI GANYAN

1A) 6-2-3-4-1 // 10-5-8

2A) 4-3-2-10-6-7-9

3A) 1

4A) 6-3-4

5A) 4-2

6A) 6-4-9-10-1 // 8-7

6’LI GANYAN: (3/6/1/4/2/1): 1.050 TL vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir