At Sahibi Belgesi Müracaatı 10.000 TL oldu…

Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulunun 10.04.2019 tarihli toplantısında alınan karar gereği; At Sahibi Belgesi almak isteyenlerden mevcut mali yeterlilik koşullarına ilaveten t Kdv Dahil 10.000 TL alınmasına karar verildi.

Bu kararın; At Sahibi olmak isteyenlerin mali durum ibrazlarında yaşanan sıkıntılar ve bazı atçıların başka isimler adına birden fazla belge alıp bu durumu ahır müracaatlarında kendilerine avantaj sağlayacak şekilde kullanmaları gibi çeşitli konular nedeniyle alındığı düşünülüyor.

News Reporter

6 thoughts on “At Sahibi Belgesi Müracaatı 10.000 TL oldu…

  1. yapanlar belli yaptıranlar belli tjk nın içinden eli olan insanlarda vardı herkez cukkayı cebe indirirken iyiydi ayda 5 veya 10 tane at sahibi belgesi giderken ayda 300/500 çıkınca hiçmi ayıkmadılar yapılan bu belgelerin çogu da daha iptal olmadı üstünü kapattılar bir şekilde kendilerini yakmadan ama çogu insanın belgeleri ve paraları gitti sonra yeni atçılar arıyorlar herşeyi zorlamakla olmaz önce asli üyelere baksınlar hop telefon ahırlar açılır hop telefon olmıyacaklar işleri biter devlet duyacak diye hepsi korkuyor bu iptal olan belgelerin geri verilmesini istiyoruz ya da bunun gibi hepsinin iptalini ayrım kayrımcılık yapmasın kimse

    1. Bu kadar mı numara dönüyor bu işlerde? Ben de bu sektöre girip girmemeye karar verme aşamasındaydım. Kararsız kaldım.

  2. Bence tüm herkese vermeliler çünkü belgesi olsun olmasın isteyen herkes at koşuyor zaten birilerinin adına;herkese verin ki sahtekârlık yapmasın insanlar;herşeyin bir statüye kavuşmadığı ülkemde neyin ofisiyelliğinden dem vuruyoruz anlamsız.
    Bu uygulama zoraki dahası zorbaca olmuş;o zaman geriye dönükte olsun zaten son birkaç yılda tabiri caizse eşeği olanada semeri olanada attan bihaber olanada verdiler belge şimdi bizmi battık gözünüze.

  3. Soruyorum size mantıksızca değilmi at bakmaya gücü olmalıymış,biliyoruzki at başına 6-7bin olan masrafı karşılayacak gücü olmayan zaten at alamazki;biz ne zaman mantıklı işler yapacağız;yurt dışında bilgi veya nasıl diğelim yeterlilik isterler bizde parası olsun isterse ne plursa olsun.

  4. Tebrikler tjk zaten malını mülkünü parasını gösterene bu belgeyi veriyorsunuz birde üstüne 10 bin para mı verelim? Neyin parası bu acaba at sahibi olmayı cazip kılmak için mi bu kararı aldınız? Ozmn mevcut at sahibi belgesi olanlardan da bu parayı isteseydiniz!!! Aaaaa ama olmaz dimi kendi kesenize dokunur pardon. Sahtekarlık yapanların hepsini biliyorsunuz onlara ceza keseceginize önlerini kesmek için at sahibi olmak isteyen insanlarında önünü kesiyorsunuz yazık. Bir tay almıştım fakat belgemi almadım 10 bin veripte almayı fln da düşünmüyorum. Siz bu parayı belgeyi alana değilde yıllık aidat olarak alsanız amenna tabi 10 bin diil. Ama dedim ya kendi kesenize zarar vericek karar almazsınız. Hepinize hayırlı işler 👏👏👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir