Türk yarış ve Yetiştiriciliğinde gündemi tayin eden www.yarisdergisi.com, bünyesinde deneyimli ve yıllarını atçılık sektörüne vermiş atçı, yetiştirici ve yarış yazarlarını barındıran, Nisan 2013 tarihinde yayın hayatına başlamış bir internet sitesidir.

Favori Gazetecilik, yayıncılık, Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti’ne ait olan sitede, Türkiye’nin en başarılı ve deneyimli yarış yazarları günlük tahmin, yazı ve yorumları ile yarışseverlere hizmet etmektedir. Yayına başladığı tarihten bu yana sektörle ilgili haberleri kapsamlı, doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularıyla paylaşmayı ilke edinmiş olan sitemiz, her geçen gün sektör içindeki yerini pekiştirmektedir.

Tahminci ve yorumcularımız ülkemizde gündüz ve gece olmak üzere haftanın en az 6 günü 2 ayrı meeting olarak yapılan yarışlarda Altılı Ganyan için hazır kuponlar hazırlamaktadır. Ekibimizin hazırladığı at yarışı hazır kuponları, sitemiz üzerinden tek bir tıklama ile oynanabilmektedir. Bu kuponları incelemek ve oynamak için sitemizin Tahminler kısmında günlük olarak yayınlanan farklı tahmincilerimize ait kuponları takip etmeniz ve kuponların altında yer alan “Bu Kuponu Oyna” düğmesine basmanız yeterlidir.

Önemli koşuların yorumları, köşe yazıları, yarış ve yetiştiricilik haberleri, Dünya atçılığındaki gelişmeler ve Altılı Ganyan tahminlerinin yanı sıra, http://www.yarisdergisi.com/hipodromx ile ülkemizde eşi, benzeri olmayan bir veri tabanı hizmeti de sunulmaktadır. Bu veri tabanı sayesinde güncel program, at ve jokey bilgilerinin yanı sıra geriye dönük olarak da bir çok istatistiğe ulaşmanız mümküdür.

At Yarışları ülkemizde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının himayelerinde Türkiye Jokey Kulübü tarafından organize edilmektedir. Haftanın 7 günü yapılan yarışlarda senede toplam 3.5 Milyar TL’lik bir hasılat gerçekleşmekte, bu oranın % 50’si yarışseverlere ikramiye olarak ödenmektedir. Ülkemizde halihazırda günde 250.000 adet At Yarışı Müşterek Bahis Kuponu oynanmaktadır.