Atahan Zilcioğlu’ndan 52 Liraya 5 Favori ile 1.100 ₺

1.AYAK: Son üç koşusunda başarılı sonuçlar elde ederek iyi bir forma sahip olduğunu ispatlayan JUNO MONETA bugün de iyi koşmasını beklediğim isimdir. Takılarına ek olarak Dil Bağı takısı da deneyecek olan kabiliyetli safkan BIRTH OF THE FIRE ve uygun kilolu WILD ROSE favorim biraz eksik koşarsa devreye girerler. SOUR TIMES, DOCILE GIRL ve HANİFE SULTAN daha sonraki ihtimaller olacaklar.


2.AYAK: Start aldığı dört koşusunu da tabela içlerinde tamamlayan NAZDROVYA ve çim pistteki iki koşusunu da ikinciliklerle tamamlayan NORTH IRON eğer ki startta oyalanmazlarsa bizlere keyifli bir mücadele izlettirirler. Koştukça formunu ilerleten GOLDEN KOZA favori tayların hatalarını kollayarak söz sahibi olmaya çalışacak.


3.AYAK: Son koşularında beklentilerin altında performanslar sergilese de bugün için daha etkili olmasını beklediğim SÖNMEZBEY ve kazandığı günkü formunu daha da ileriye taşımış gözüken HUNTING ön plana çıkaracağım safkanlar. JUST UNIQUE ve THE PLUCKY favorilerime sert rakip olabilirler. QUEIMADE GRANDE ve CHARLATAN ise geniş kuponlara sürpriz arayışı için düşünülmeliler.


4.AYAK: İstanbul sentetik pistinde start aldığı son koşusu Anafartalar Koşusu olan ve o gün başarılı olamayan HAMASET bugün için daha uygun rakipleri arasında favorim. Kapasitesi yüksek isimler arasında sayabileceğimiz formda tay JONAH HEX favorimin en ciddi rakibi olacaktır. Son iki koşusunu kazanan GÜLNİŞAN ise devam eden formuyla güçlü rakiplerinin hatalarını kollayacak.


5.AYAK: Yarış hayatının ikinci koşusunda son düzlüğe en geride çıkıp jokeyi en dış kulvara alınca düzgün ataklar yapıp ara kapatarak yakın ara beşincilik elde eden ve bu koşusuna daha iddialı girecek olan VALERIA bugün için kazanmasını beklediğim isimdir. Altılı ganyan kuponlarına tek olarak yazalım.


6.AYAK: Günün son koşusunda; ön tarafta istediği tempoyu yakalaması durumunda sonlara kadar önde gelebilecek kapasitedeki KAYABERT ve son beş koşusunun üçünde fotoyu önde geçmeyi başaran ÖZGÜRSU rakiplerinden ön plana çıkan isimler. Son koşusunda tabela yapamasa da son metrelerde güçlü gelebilecek WANPİR ve üst üste üçüncülükler elde eden KÖYAĞASI DEMİR favorilerimin önemli rakipleri olurlar. GÜZELÇOCUK ve ÇIĞGÜZELİ ile de sürpriz aranabilir.

Bol şanslar…2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-5-9-10-6-1

2A) 8-2-7

3A) 2-5-6-4  /  1-8

4A) 2-4-3

5A) 9  VALERIA

6A) 11-4  /  3-9-5-2

Çatı Kupon : 51.84 ₺

2. Altılı Ganyan ( 3,7 / 7 / 2 / 2 / 9 / 11 ) : 1.099,05 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

3 thoughts on “Atahan Zilcioğlu’ndan 52 Liraya 5 Favori ile 1.100 ₺

  1. Tebrikler sayın zilcioglu tokaçoglu son günlerde YARİSSEVERİ canını çok yakıyor.enerjidi bitmiş olabilir yaşı 50.yi aşınca 13.. yaşında genç aprantilerle.jokeylerle . aynı kulvarda yarışması yaşı gereği bile zordur.jubile yap kardeşim daha fazla yakma bizleri git .5.kamyon paran vardır tadıyla ye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir