Yılın ilk altılısı Barış Sunter’den; 28.251 TL…

1.Ayak: 4 yaşlı Araplar’ın uzun mesafeye çıkacakları handikapla başlayan altılı ganyanda, mesafenin lehine döndüğünü düşündüğüm KUTLUALP favori. Yarış yaşamına geç girmesine rağmen kısa sürede kapasitesini belli eden BAŞ AT en ciddi rakip olacakken, annesi iyi bir tempo atı olan RIZA BEY ile dil bağı alındığı son startında bir boy içinde beşinci kalan SEMİH STAR ikilisi de devreye girebilirler.


2.Ayak: Arap atlarının sürat koşusunda, Adana’da mükemmel form yakalayan HOPA ŞAHI rakipler sertleşse de kilo avantajıyla seriyi sürdürebilir. GÜVENAĞA aynı stildeki rakibiyle erkenden ya sana ya bana içine girişmezse en ciddi rakip olacakken, ters mesafedeki son startı dikkate alınmayacak ÖZOYUNCU, istikrarlı devam eden AŞKARTAY ikilisi de tempo çok yükselirse sonlarda güçlü gelebilirler. Etkili binici bulan BERKTİMUR bu grupta sürpriz…


3.Ayak: İngiliz safkanlarına mahsus kısa vadede, geçen sefer hem ağır kilolu olması, hem önde devamlı prese maruz kalmasına rağmen son iki yüze kadar tüm yükü çeken NARTIN KILICI bu sefer uygun koşullarda bitirebilir. Aynı koşuda beni yanıltmayan UĞURTAY sevdiği pistte en ciddi rakip olacakken, grup sertleşse de tırnağının ucundaki ZOLO MUUM sürprizde değerlendirilebilir.


4.Ayak: 4 yaşlı Araplar’ın kısa mesafeli mücadelesinde, beş aylık arası sonrası sert grupta yarış gören UĞURLUALP farklı koşabilir. Beklenenin altında kalırsa; biraz daha nitelikli safkanlar yanında tatminkar yarışlar sergileyen ORHON ve HEREKLİ ikilisi devreye girerler.


5.Ayak: Taylığında birincilikle tanışamamış maiden İngilizler’in satış koşusunda, on bir startında sadece iki kez tabela dışında kalan PROVENTUS uzunda farklı koşmasını beklediğim isim. Rakibi dişi bir safkan olsa da istikrarını hep koruyan LADY FAİTH olacakken, çok klas bir kısrağın yavrusu olan PRENS tecrübe kazandıkça aşama gerçekleştirebilir, dikkat! Yeniden kapalı gözlüğü takılan KAPORTACI sürpriz! Sağlam kuponlarda SIR ŞİMEL, GÜÇLÜZADE ve KOLYOZ sırası bütçelere göre eklenerek burası rahat izlenebilir.


6.Ayak: İngilizler’in uzun mesafeli handikabıyla sonlanacak programda, daha önce buradaki çoğu rakibini geride bırakan KAHRAMAN TRADER Cumartesi günü yaptığı işindeki kolay görüntüsüyle de formunu koruduğunu belli etmiş olup, bugünkü tek önerimdir.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4-2-1-6

2A) 6-4-5-1-2

3A) 1-2-6

4A) 1-3-2

5A) 4-7-3-1  5-6-2

6A) 2  KAHRAMAN TRADER

Çatı Kupon: 108,00 ₺

Geniş Kupon: 189,00 ₺
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir