Bakan Pakdemirli NTV’de At Yarışlarını konuştu
Bekir Pakdemirli

26 Mart 2020 Perşembe günü NTV Televizyonunun öğle kuşağında yayınlanan Özel bir Röportaja konuk olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, kendisine sorulan ‘Ertelenen At Yarışlarının alınan önlemler çerçevesinde devam edebilir mi? Ne zaman yeniden başlar’ şeklindeki soruya At Yarışlarının ertelenmesini aslında bilakis Bilim Kurulunun almış olduğu tavsiye kararlarına göre değil, sosyal izolasyonu bir seviye üste çekmek anlamında aldık. Başlangıçta bizde aynen başlangıçta futbolda olduğu gibi seyircisiz götürüyorduk ama ister istemez orada çalışanlar dahi olsa bir kalabalık oluyor, atlarla etkileşim çok daha fazla, insanların birbirleri ile etkileşimi çok daha fazla, bunu minimuma indirmek anlamında at yarışlarını geçici bir süre erteledik. Bunun sağlığa ne zaman sıkıntısı olmayacağını hissedecek olursak, en yakın zamanda at yarışlarını da yarışseverlerle inşallah buluştururuz diyelim” dedi.

News Reporter

7 thoughts on “Bakan Pakdemirli NTV’de At Yarışlarını konuştu

  1. Vay be önceliğiniz cidden insan sağlığıymış(!) Günlük 2 milyon tl yi elinin tersiyle itenler bu ortamda kanal projesi ihalesi yapıyor, yersen

  2. Ganyan bayilerine bı yardım yapsanız hemen hemen hepsi kapalı kiraları eve masrafları kiriz bittinde sağlam bayii kalmiycak elinizde.

  3. At yarışları ertelendi ama idmanlar devam ediyor idmanlarında bir süre kapatılması lazım tjk para kazansın diye hipodromlarda bir çok kişiyi riske atıyor.

  4. Kimsenin umurunda olmayan bir sektör lâkin yarışlar yakında başlayacak neden mi ?…çünkü sektörün tek çıkar yolu bu..virüs
    Zirve yapmadan olursa sıkıntı büyük olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir