1.AYAK: Mesafe, kilo ve binici faktörlerinin ATOM SAÇAN’dan yana olması safkanı favori duruma getiriyor. Ağır kilosuna rağmen ALTINONUR bu grupta yazılır. Çıktığı gibi bitirmeye çalışacak BUZUL, bomboş koşan ÖZGENHAN ve zaman zaman ters yarışlar yapabilen MAVİ ATEŞ diğer ihtimaller.


2.AYAK: Bu pistte ilk startını kazanırken elinde en az 1,5-2 saniye daha sermayesi bulunan  BARİKAT günün teki olarak risk edilebilir.


3.AYAK: Dişi İngiliz safkanlarının şartlı koşusunda; kısa işlerle hazırlanan grubun 3 yaşlı safkanı KIZIM NİLAY birinciliğe yakın gördüğüm isimken, ideal mesafesinde uygun rakipler bulan LADY TULPAR en sıkı rakiptir. Süratli giden koşularda güçlü gelebilen RUMET ile mesafe ve sıklet yönünden dezavantajlı gözükse de NOBEL PRINCESS de kalitesiyle ihmal edilmemeli. JAMALA ve DREAM FAIRY sağlama gitmek isteyenlerin işaretlemesi gereken safkanlar.


4.AYAK: Günün her koşu farklı bir ismin kazandığı en zor koşusunda; kısa sürede yeteneğini ispat eden ALTINDERE, son kez pek zorlanmadan kazanan MİHMANLI, bir süre dinlendirilen KARAATEŞ, bu kez müsait bir grup bulunan HIZLI KURUŞ avantajlı gözükseler de SİLVERTAYKAYAKURTTUANAHANIM ve YAĞMUR GÖZLÜ kazandıkları takdirde sürpriz sayılmaz.


5.AYAK: Bu aralar başarılı koşular çıkaran DEMİRŞİMŞEĞİ formda binicisiyle beyaz bayrak ayna deneyecektir. Kısaları çok iyi beceren CAİZE ve yarış hayatı sınırında yer alan GÖKÇE EFE öncelikli rakipler…


6.AYAK: Verdiği iki aylık sürede hazırlık yönünden biraz eksik gözükse de bana göre bu rakiplerin epey üstünde olan CLAIRE günün bir diğer teki olarak yazılabilir. Tay kondisyon yönünden etkilenirse; son koşusunda beklentimin yüksek olduğu SERAP GIRL ile pist ayırmayan İRO DİSA devreye girecek olup geniş kuponlara önerimdir.


ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

1.ayak: 6-1-3-8-4

2.ayak: 8

3.ayak: 10-4-7-1-3-8

4.ayak: 6-4-1-3-5-7-8-2

5.ayak: 5-1-9

6.ayak: 3 // 9-8

6’LI GANYAN (6/8/7/6/1/3,8): 510 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir