Başarılı spiker veda etti…

Uzun yıllar başta İzmir olmak üzere çeşitli hipodromlarda yarış anlatan ve kendine has üslubu ve tarzı ile yarışseverlerin büyük beğenisini kazanan Tanzer Parlar, yarış spikerliğine veda etti.

Kısa bir süre önce emekli olan ve Türkiye Jokey Kulübü tarafından emeklilik sonrası spikerliğe devam etmesi için kendisi ile yapılan görüşmelerde bir mutabakat sağlayamayan Tanzer Parlar’a bugüne dek yaşattıkları için teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.News Reporter

6 thoughts on “Başarılı spiker veda etti…

  1. bence ülke çapında yarışçılık camiamız adına büyük kayıp. sanki Premier Ligde maç izliyormuşuz gibi yarış anlattı güzel abim. Emeklerine sağlık, biraz erken oldu gibi.. Herşey gönlünce olsun..

  2. Rahmetli Gültekin Alpay’dan bu günlere..Tanzer parlar gönlümüzde taht kuran bir isim oldu yıllarca .Kucak dolusu teşekkürler o güzelim yorumlamalarla anlattığı yarışları büyük bir keyif ile dinlettiği için….Sevgiler esenlikler.

  3. Çok Büyük kayıp,şimdi yanında yetiştirdiği yamağı olan spikere kaldık maalesef İzmir’de. Adam 1.200 m yarış anlatırken 8 kere es verip duruyor yarış içinde 3-4 saniye yarış akarken işin komik kısmı birde bu arkadaşın spikerliğini beğeniyorlar o dahada vahim maalesef..
    Gerçekten yarışçılık için çok büyük kayıp sevgili Tanzer Parlar’ın bırakması daha doğrusu emekliliği sonrası kalmaya ikna edilememesi,yetkililer tarafından kalması için gerekli şartları oluşturmayıp işin yokuşa sürülmesi.Çok ararız Tanzer Parlar’ı… Ne diyelim yolu açık olsun,bir gün belki yeniden yarışseverle buluşur kim bilir..

  4. Tanzer Parlar’ın gidişi büyük kayıp. İnşallah kısa sürede tekrar mikrofona geçer. Tanzer Bey yarış anlatımına kattığı heyecan ve betimlemeleriyle yarış ile alakası olmayan insanları bile ekrana kilitleyen yarışa ekstra heyecan ve keyif katan bir ustadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.