Atahan Zilcioğlu’ndan takipçilerine 5.200 TL…

1.AYAK: Bu pistteki tek koşusu olan son koşusunu bugünkü mesafede kazanmayı bilen BAYÇİL ve ön tarafta istediği tempoyu yakalaması halinde sonlara kadar lider gelebilecek YELTAYBEY öncelikli önereceğim safkanlar. Son koşusundaki ikinciliğini beğendiğim BÜYÜKKALE, ters bir yarış yapabilecek kapasitedeki YALVAÇHAN ve kum pist tecrübesi de fazla olan OĞLUM AHMET rakip olarak sırasıyla değerlendirilmeliler.


2.AYAK: Başarılı çim pist yarışlarının ardından iyi koştuğu kum pistte de etkili olmasını beklediğim boş kilolu KING FURY favorim. Grubun kaliteli ismi BEDESTAN ağır kilosuna rağmen en ciddi rakibi konumunda. Son koşusundaki üçüncülüğüyle toparlanmaya başladığını gösteren ZANAPALI, tabela dışında kaldığı yarışlarının ardından kum pistte ikincilik yapan DERİN DİYAR ve form durumunu beğendiğim KING FALCON şansları yüksek gözüken diğer isimler…


3.AYAK: Tabelanın üst sıralarında tamamladığı son koşularının ardından kazanarak birincilikle tanışmasını beklediğim KİREMİTHANE ve kum pistte birbirinden iyi yarışlar yapan NORTH QUEEN arasında geçmesini beklediğim mücadeleye kapasitesinin çok altından performanslar sergilediğini düşündüğüm PÜSEM PÜSEM de katılıp büyük bir sürprize imza atabilir.


4.AYAK: Start aldığı son dört koşusunun üçünü kazanma başarısı gösteren OSMAN BEY her geçen gün daha iyi duruma geliyor. Oldukça uygun rakipleri yakalayan safkanın bir kez daha kazanmasını bekliyorum. Tek yazalım


5.AYAK: Son koşusunda üçüncülük elde ederken ilerisi için umut vaat eden KADİRİMHAN‘ın koruduğu formuyla kazanması normal sonuç olur. En önemli rakibinin form durumu iyi gözüken LİDER KARTAL olacağını düşünüyorum. Çatı kuponlara bu iki isim yeterli olacak gibi… ŞEF NURİ, BÜYÜK KENAN ve GÜNSALAR sırasıyla geniş kuponlarda bulunmalılar.


6.AYAK: Dişilere ait bu koşuda; çim pist yarışlarının ardından kum piste dönecek olan ve tatminkar form durumlarına sahip bulunan DAMLA ve ALRAZİYE kuponlara öncelikli olarak yazılmalılar. İlk kez kum pistte yarışacak olan eküri destekli kabiliyetli kısrak HAYALET ŞEHİR, son koşusundaki ikinciliği başarılı SAKLIKIZ ve ağır kilosundan olumsuz yönde etkilenmezse iyi koşmasını beklediğim CANIMECE favorilerin ciddi rakipleridir. ERCİŞ GÜZELİ ve ASİL NEFES sürpriz… Bol şanslar.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

8-3-6-2-5

8-1-5-6-9

1-6 // 7

1

4-5 // 2-7-1

7-5-9-2-1-3-13

Çatı Kupon: 56 TL

Geniş Kupon: 210 TL.

 6’LI GANYAN (8/8/7/1/7/13): 5.229 TL vermiştir.

News Reporter

2 thoughts on “Atahan Zilcioğlu’ndan takipçilerine 5.200 TL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir