Barış Sunter’den 100 liraya Ankara Altılısı…

1.AYAK: 4 yaşlı Arap atlarının çim pistteki zorlu bir handikabıyla başlayan 2. altılı ganyanda; maidendan çıktıktan sonra üç startında da üst düzey rakipler yanına koşulan SAVAŞÇI HATUN bu grupta birinciliğe yakın. İzmir’den iyi durumda gelen CANAGEL piste yabancılık çekmezse ilk rakip olacakken, tatminkar son performanslarıyla ELİFNURGÜL ve ŞAH KAYRA da kuponlara işaretlenmeli. En ağır sıkleti taşıyacak kısrak GÜR BEYAZ sürpriz.


2.AYAK: Arap atlarının kum pistteki handikap mücadelesinde ise; son koşularında tabeladan düşmeyen FEYAT BABA favorim. HAFYAN bu binicisiyle mutlaka adından söz ettirir. Eli kulağında olan DAMASTER, ekürisinin avantaj sağlayacağı BATUŞ ve vasat gruplarda kazansa da ATLI SULTAN da mutlaka kuponlarda yerini almalı.


3.AYAK: 4 ve yukarı İngilizlerin A3 mücadelesinde, en son altı ay önce Cumhurbaşkanlığı Koşusunda start alan şampiyon BURGAS bir aydır hız verdiği hazırlıklarındaki pırıl pırıl görüntüsüyle kazanmasını beklediğim isim olup ilk tek önerimdir! Yüksek ikramiye aranmak istenirse ya da bir pist değişikliğinde durumunda ZALINOĞLU yazılacak ilk rakip olmalı.


4.AYAK: 3 yaşlı dişi İngilizlere mahsus kısa vadede; arası sonrası Adana’da kısa sürede toparlanarak sınıfını ispatlayan MIND AND LIFE bu grupta günün ikinci tekidir.


 5.AYAK: İngiliz kısraklarının çim pistteki uzun mesafeli mücadelesinde, son koşusunu fazla zorlanmadan kazanan LADY SEPHORA başta olmak üzere, dinçlik yarışı yaparak dönen HANİFE SULTAN, uzun tedavi dönemi sonrası formunu geliştirmeye başlayan ANADOLU HARİKASI ve start çıkışı çok avantaj kaybetmezse bugün için etkili olmasını beklediğim FİLİBYA ayrımsız değerlendirilmeli. Kuma alınma durumu yaşanırsa; KATHERİNA da mücadeleye ortak olacaktır.


6.AYAK: İngiliz taylarının maiden mücadelesinde, ilk sınavlarında göze batan bir ismin olmadığı bu grupta; Perşembe kısa işinde akışlı görünen WEST BROS, galobunda ekürisine hakim olan VAHŞİM, Adana’dan tatminkar bir performans sergileyerek gelen BEBİKO ve ilk koşusunda makineden geç çıkmasına rağmen kısa mesafede epey ara kapatan BAKIR ALPER öncelikli tercihlerim. Dil bağı alınan GRANDE STEEL, kuma daha yatkın görünen İSYAN ARZUM ve ilk kez piste çıkacak olsa da KEÇAMIN ile burası rahat izlenebilir. 


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-5-4-6-1

2A) 2-7-6-5-3

3A) 2 BURGAS / 6

4A) 3 MIND AND LIFE

5A) 1-3-4-2-5

6A) 3-8-4-1-5-6-7

Çatı Kupon: 105,00 ₺

2. 6’LI GANYAN(4/7/2/3/3/1): 2.073,30 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Barış Sunter’den 100 liraya Ankara Altılısı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir