Bursa’da korkutan kaza…

22 Kasım 2021 Pazartesi günü Bursa Osmangazi Hipodromunda koşulan 3’üncü koşuda Yener isimli safkanla son viraj dönülürken yıkılan jokey Tolga Yıldız’ın ameliyat olacağı öğrenildi.

Hastanede yapılan tetkiklerinde köprücük kemiğinde birden fazla kırık tespit edilen genç jokeyin doktorları tarafından ameliyat edilmesine karar verildi.

Jokey Tolga Yıldız’a acil şifalar diliyor, yaşanan bu olayda yaşamını yitiren Yener isimli safkanın ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

News Reporter

1 thought on “Bursa’da korkutan kaza…

  1. Bu konudan bağımsız olarak dün Urfa’da remzi doğan adındaki jokeyin yaptıkları ve tekraren aldığı cezaya rağmen bugün at binebiliyor olması tam manasıyla skandaldır. Bu durumun haber yapıl(a)mayışı da sizlerin ayıbıdır. Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir? Toplumda infiale yol açmış ve esasında binicilik lisansının derhal iptal edilmesi gereken bir şahıs sanki hiçbir şey olmamış gibi bugün nasıl olabiliyor da deklare olduğu ata binebiliyor. Bu skandala çanak tutan yetersiz ceza yönetmeliğimiz de çok ciddi tartışma konusudur. Lütfen siz de üzerinize düşeni yapın ve böyle konuları sümen altı etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir