Naim İşgören’den İstanbul’da takipçilerine 1.789 TL…

Altılı Harici 1.KOŞU: Son koşusunda karakter abidesi rakibi Kıyıcı’ya zor anlar yaşatan, bugün için ise idman pistindeki sağlıklı görünümü ile NİĞBOLU kazanmaya yakın, 7’li plase oyunları tek değerlendirebilir. İkili bahis için ise bu tür mesafelerde etkili koşan usta pilotu idaresinde KRALÖMER önereceğim isim olacak.


1.AYAK: Günün ilk ayağı olan maiden koşuda; son koşuları iyi olan taylar bir arada. Son uzun mesafeli yarışında rakiplerine oranla derece bazında daha önde olan BELLATRIX, bu mesafede daha başarılı koşan AŞKIN ABİ, ekibinin üstün gayreti ile toparlanmaya başladığını son yarışında gösteren MİRKIZIM ve idman pistindeki iyi durumunu sahaya yansıttığı taktirde kazanırda duyacağımız PAMUCAK ekonomik kuponlara yeterli olurlar. Aradan sonra bir yarış gören CENGAVER TAY ile etkili formunu sürdüren EBRALZADE daha sonraki ihtimaller.


2.AYAK: Jokey yamaklarının at bineceği yarışta, ağır kilolara alışık olan bugünkü aprantisiyle daha önce bu pistte kazanan ÇAĞLAYAN ŞELALE, kendisini tanıyan aprantisi idaresinde formunu koruyan CESURBUĞRA ile sık koşmasına rağmen daha iyi gruplarda start alan BAŞAYDIN küçük ölçekli kuponlara yeterliler. Daha geniş oyun yapmak isteyenler, bu seneye iyi bir başlangıç yapan BAGRAD, aldığı takı değişikliklerinin yarayacağını düşündüğüm GÜLAĞA ve bomboş sıkletiyle HASANIM yazmalılar.


3.AYAK: Denk güçlerin kilolarla dengelendiği koşuda, son koşusunu kazanan hafif kilosuyla bir kez daha kazanacak güçte BİKATİ favorim. Ön tarafta tempo belirlediği son koşusunu kazanma başarısı gösteren STEEL MAN, usta jokeyinin tercihlediği OKLAHOMA, koşunun beklenen mesafeden erken hızlanması durumunda şansı artacak JOSEPHINE, formunun zirvesinde görünen ÇAKIR YILDIZI ve son yarışını ölçü almadığım AMBARGO eşit şans da gördüğüm isimler.


4.AYAK: Yılın flaş taylarından biri olduğunu ilk yarışında gösterip son yarışında kanıtlayan ve ekibinin de jokeyinin de göz bebeği konumundaki CARCARES, idman pistindeki düzenli hazırlıklarıyla fotoyu önde geçmesini bekliyorum. Bankom.


5.AYAK: Son koşusunda düzlüğe kolay çıkmasına rağmen jokeyinin teşviklerine başladığı metrelerde farkı açamayınca içinden gelen rakibine mağlup olan ANADOLU FATİHİ bu kez daha iyi gireceği yarışta kuponlara alternatif tek önerimdir. Tek yazmak istemez isek; iki ciddi rakibinin, idman pistinde yapmış olduğu derecelerinde harikalar yaratan SFORZA RING ve son yarışını kazanırken çok beğendiğim BUTRAGUENO olduğu görüşündeyim.


6.AYAK: Son ayak, ekürileriyle birlikte bir hayli şanslı konumda görünen SAVAŞÇITAY, bu mesafeye çıktığı son yarışında kazanmayı başaran ÖNDERHAN, bugünkü jokeyi idaresindeki son koşusunda güçlü rakiplerinin yanında yakın bitiren GÖKKUZGUN ve bu koşusuyla birlikte çıkış yakalamasını beklediğim cazip konumdaki ÖZARIN kuponlara ayrımsız değerlendirilmeliler.

Herkese bol şanslar dilerim.

 

Altılı Harici 1. Koşu: 3 / 1


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-1-10-11 / 3-7

2A) 1-6-3 / 4-5-9

3A) 9-3-2-4-5-6

4A) 3  CARCARES

5A) 1 / 4-2

6A) 1-7-4-5

Çatı Kupon: 57,60 ₺

Geniş Kupon: 388,80 ₺

6’LI GANYAN (11/1/2/2,3/4/4): 1.789,07 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir