Carter Handicap’ı MISCHEVIOUS ALEX kazandı…

3 Nisan 2021 Cumartesi günü Amerika’nın Aqueduct pistinde koşulan toplam 300.000 $ ikramiyeli G1 Carter Handicap’ı, Saffie A. Joseph tarafından antrene edilen 4 yaşındaki Mischevious Alex (Into Mischief – White Pants Night, Speightstown) jokeyi Irad Ortiz Jr ile kolay bir şekilde kazandı.

1400 metre kum pistte koşulan yarışı son düzlükteki nesfis sprinti ile 1’23”97 gibi çok iyi bir derece yaparak kazanan Mischevious Alex’in ardında ikinciliği Mind Control (Stay Thirsty) elde ederken, koşuyu Souper Stonehenge (Speightstown) üçüncü olarak tamamladı.

Kariyerinin 12’inci startında 7’inci birinciliğini elde ederken bu sene 3’te 3 yapan Mischevious Alex, Carter Handicap zaferi ile kariyerinin ilk G1 galibiyetine de imza atmış oldu.

News Reporter

2 thoughts on “Carter Handicap’ı MISCHEVIOUS ALEX kazandı…

  1. Kullanılan gözlüğün amacı nedir acaba bilen var mı.yurtdışınıda sıkça takip ediyorum ama ilk defa böyle bir şey gördüm

  2. msa kardeşim bu tek taraflı gözlük yurtdışında bazı atlarda var titiz atlar için dışındaki atı görüp etkilenmemesi için yapılan göstermemek için kullanılan bir gözlük çeşidi. türkiyede ise engel yok isimli safkan bu şekilde değil ama tek göz komple kapalı akseseuar ile koşuyor koşu esnasında bir gözü tamamen kapalı engelyok isimli safkanın sayglar sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir