Naim İşgören’den cazip banko ile İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında zorlu bir koşu bizleri bekliyor. Denk grupta, son ikincilikleriyle formunu yükselten ÖZERDEM, çim pist performansı iyi gruplarda tatminkar ÇAĞGÜR, uzun mesafe dezavantajı yaşamaz ise AĞDAŞLI, ağır kilo olsa da aprantisiyle uyumlu MİRKIZIM, ilk kez çim pist koşacak HÜR UÇAN ve koştuğu yarışlarında beğenimi kazanan HEDEFİM ayrımsız önerilerim.


2.AYAK: İlk yarışını koşmadan yaptığı hazırlıklarında beğenimi kazanan akabinde gösterdiği performansını tatminkar bulduğum AZERİ DAMAT favorim. İlk yarışının ardından çim pistte değişen JAFAR ile son yarışları biraz eksik olsa da bugün iyi koşacak TEKİN ŞAH öncelikle şans verdiğim taylar. Son yarışı iyi olan KUKİTAY ve ilk yarışında etkisiz kalan CANŞADİ daha sonraki ihtimaller.


3.AYAK: Son yarışında nitekim daha uygun grupta kazansa da formda jokeyi idaresinde SUN TIME bir kez daha kazanabilir. Son yarışlarında formunu yükselten ve sonlarda ciddi gelecek VECTOR ile gösterişli kazandığı son yarışı ardından usta jokeyi idaresinde HARDMET bu koşu için yeterli olurlar.


4.AYAK: İlk çim pist yarışının ardından sentetik pistte startı bir hatli ağır almasına rağmen sonlarda etkili sprintiyle kazanan ve akabinde sınıf yarışta istediğini elde edemese de bir kez daha uygun grubu yakalayan KRALBATUR’u okurlarımıza banko olarak öneriyorum.


5.AYAK: Ağır kilosuyla start alacak olsa da yarış gidişatının lehine gelişecek olması ve buradaki rakiplerini arasında kilo farkları olmasına rağmen daha önce geride bırakmayı başaran MISTER PROTEO‘yu kuponlara alternatif banko önerim. Rakip hanesinde ise, formunu beğendiğim isimlerden ESTIMATE, KATARSİS ve RAY OF LIGHT değerlendirilebilirler.


6.AYAK: Günün son ayağı zorlu bir Maiden koşu. Ekonomik kuponlar, bu kez daha faal bir jokeyle start alacak MY CENGO, ilerleyen formuyla kazanabilecek ALKANLI, ilk yarışında tatminkar performansı ile dikkat çeken MÜTTEFİK ve hakkında iyi duyumlar aldığım bomba isim MEMET BEY yazarlarsa yeterli olur. Daha geniş düşündüğümde sırasıyla, DİLBERAN, NANDO, ASUMAN HANIM ile ELİZA değerlendirmeye alınmalılar. Herkese hayırlı hafta sonları dilerim…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-4-10-1-3-8

2A) 2-5-8-10-4

3A) 6-2-1

4A) 8 KRALBATUR

5A) 1 MISTER PROTEO / 4-2-3

6A) 6-2-5-3 / 12-7-10-13

Çatı Kupon: 72,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (8/5/6/8/4/2): 1.915,76 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir