Gökhan Dedeoğlu’ndan Geniş Kuponda 3.096 TL…

1.AYAK: Bursa’da start aldığı üç koşuyu da kazanma başarısı gösteren KURT ENGİN ağır kilosuna rağmen yine en şanslı isimdir. İstikrarlı yarışlar koşmasına rağmen bir türlü kazanamayan CALİBE TAY, son yarışında kısa mesafeye rağmen tatminkar koşan TATLIÇAĞ, bu aralar toparlanmaya başlayan BAYPATRON ve kazandığı koşu sonrası iyi durumunu koruyan KIZIM AYSİMA diğer şanslı isimlerdir. Son yarışlarını ölçü almadığım KONDUBEYİ koşunun sürpriz ismidir.       


2.AYAK: Son koşusunda son metrelere kadar mücadele içerisinde olan AYŞİN HANIM önde boş kalırsa çok şanslı olacaktır. Sevdiği pistte koşacak olan ARDAHAN, kolay kazandığı koşu sonrası formunu koruyan NADİDE HAYAT, müsait kilosu ile iyi durumdaki SEÇKİN YÜREK ve rakiplerinden daha iyi dereceye sahip BAKGÖR rakipleri olacaktır.


3.AYAK: Son koşusunda mesafeden etkilendiğini düşündüğüm CHEEKY SON bu kez sevdiği mesafede ve uygun rakipler yanında kazanmaya en yakın isim olup tek yazılmasını öneriyorum.


4.AYAK: Bursa pistinde ilk kez start alacak olmasına rağmen Ankara’dan iyi durumda gelen BE BRAVE başta tuttuğum isimdir. İstikrarlı yarışlar koşan SPEED HANNER formda jokeyi ile en yakın rakibi olacaktır. Bu iki tayın eksik koşması halinde DILO devreye girebilecek isim olacaktır.


5.AYAK: Ara arkaya tatminkar yarışlar koşan MÜRAVİ aprantisi ile uyum sağlaması halinde çok şanslı olacaktır. Son yarışlarını ölçü almadığım bu koşuya iyi hazırlanan AKHENATON ve ilk yarışı olmasına rağmen yeterli hazırlığı bulunan HIZLI EMEL rakipleri olacaktır. Son başarılı yarışı ile ESENİN OĞLU geniş kuponlarda bulunması gereken isimdir.


6.AYAK: Yakın ara start almasına rağmen sevdiği pistte koşacak olan RAINBOW REALM favorim. Gördüğü koşu sonrası formunu geliştiren BLUE TREASURE, son başarılı yarışları ile ANZAKLI, farklı bir yarış beklediğim WIN MY SON ve son yarışında kıpırdama gözlemlediğim FINE LADY diğer şanslı isimlerdir.2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ

1A) 2-1-8-7-10  /  5

2A) 7-3-4-11-2

3A) 6  CHEEKY SON

4A) 2-3  1

5A) 8-1-5  /  3

6A) 10-7-1-12-17

Çatı Kupon: 90,00 ₺

2. ALTILI GANYAN (10/4/6/1/1/1) : 3.096,15 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir