Cüneyt Çalıcıoğlu’ndan gündeme dair açıklamalar!

Sitemizin Editörü Atahan Zilcioğlu, 9 Mayıs 2020 Cumartesi akşamı At Sahibi, Yetiştirici ve TJK Asli Üyesi Cüneyt Çalıcıoğlu ile Instagram üzerinden bir canlı yayın gerçekleştirdi.

Salgın döneminde durdurulan At Yarışlarının bugünü ve geleceği ile ilgili güzel bir sohbete imza atan ikilinin röportajını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Zilcioğlu bu akşam saat 21.30’da başarılı Atçı, Yetiştirici ve TJK Asli Üyesi Selman Taşbek ile bir canlı yayın gerçekleştirecek.

News Reporter

6 thoughts on “Cüneyt Çalıcıoğlu’ndan gündeme dair açıklamalar!

 1. Güzel bir ses verdiniz öncelikle teşekkür ederim… bizim isteğimiz net olarak söylüyorum ne bir yardım nede oyalama….. tüm şartları yerine getirmiş bir topluluk olarak kesin net tarih verilerek YARIŞLARIN BAŞLATILMASI dır… bizim atlarımız fabrika değil canlı hayvan hergün boş yere idman hayvanları telef ediyor kaybediyoruz onları vede yaşları ile ilgili yarışları koşmaları gerek

  1. Ne güzel söylemişsin atlar fabrika değil yani yatırım aracı değil kimse zorla at sahibi yapılmıyor ama seyis antrenör bunlar bunu iş olarak yapan insanlar zorluğu esas onlar çekiyor

 2. Sayın Çalıcıoğlu, TVF’nin 7000 Fon için etkisini unuttunuz sanırım.
  Ayrıca 7000 Fonu gibi ne kadar ülkede fon varsa tamamına el konulduğunu da biliyorsunuz.
  Daha da ötesi; atçıya beş kuruş verilmeyeceğini, zaten size ait olan 7000 fon parasının telafisi için, sizden %1 eksik tahsilat yapacağını ve dolayısıyla 50 yılda biriken paranın yine ancak 50 yılda birikeceğini de biliyorsunuz.
  Ama el mecbur açık konuşamıyorsunuz. Ben olsam da aynısını yapardım.
  Diğer açıklamalarınıza birebir katılıyorum.

  1. Eksik bilgi, sayıştay raporuna göre 7000 sayılı fon henüz tarım bakanlıgının kontrolunde… , ama tabiki tvf ye gececektir devir karmaşası bittiginde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir