Mustafa Sav’dan takipçilerine İzmir Altılısı; 1.833 TL

1.AYAK: Günün ilk ayağında, son ikinciliği ile üzerine koyduğunu gördüğüm ALDARŞAH artan formu ile uygun rakipler yanında çok daha iyi koşmasını bekliyorum, potaya en yakın gördüğüm tay olup favorim. Kum pistte ilk defa koşacak olmasına rağmen orijin olarak daha etkili olmasını beklediğim COOL FARUK favorinin sıkı rakibi olacaktır. Bu iki isimden sonra; RAŞİT AĞBİ ve TOLGA ŞAH geniş kuponlarda olması gereken isimlerdir.


2.AYAK: Vasatın üzerine çıkamayan isimlerin bir arada olduğu bu ayakta yamak koşusu olması ayrı bir etken. Son iki yarışı kötü olan OĞLUM YAMAN önemli kilo avantajı ile kötü gidişe bir son vermesini bekliyorum. AHMET ALİ başarılı koşuları sonrası dişine göre rakipler yanında start alacak olan klas safkan iddalı isimlerden olup en ufak hatayı affetmez. ALAÇATI AĞASI koşuyu önde kabullendiği taktirde beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın. GELENCAN grubun en istikrarlı safkanı ancak kilosunun çok ağır olmasından dolayı gerilerde tuttuğum bir isim. ABHER koşunun bomba adayı olacaktır.


3.AYAK: Tartışmasız koşunun en klas ismi olan DELAWERA son başarılı ikinciliği ile toparlandığını belli etti. En iyi koştuğu pist ve mesafede süper ahır bakımı ile uygun rakipler yanında startla birlikte alacağı liderliği potaya kadar muhafaza etmesini bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


4.AYAK: Denk güçlerin bir arada olduğu bu ayakta tayları analiz ettiğimde aralarında hiç fak göremiyorum. Kanımca binici performansının ön planada olacağı bu koşuda en az hatayı yapan kazanır. HEPSİ yazmak en doğru karar olacaktır.


5.AYAK: Üst üste başarılı ikincilikler elde eden MIDNIGHT SKY artan formu ile şansızlığını yenebilceği bir grupta en şanslı isim olup net favorim. PRENSES SYMIRINA kazanarak moral buldu ve çok önemli kilo avantajına sahip olup en ufak hatayı affetmez. Bu iki isimden sonra, bu aralar çok sık koşmasına rağmen SUPER SWEET tatlı bir süprize imza atabilir.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, kalabalık ve bir o kadar da zor koşu.Mümkün olduğu kadar çok at yazılmasından yanayım. Sırası ile tuttuğum safkanlar; BABA RUNNER, BOLİVAR, DAISY KO, PATRIOT, UĞURCAN HAN, COCO JAMBOO ve ANARKHIA arasındaki zevkli mücadele bana göre koşunun birincisini belirleyecektir. BOL ŞANSLAR.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-3-7-9

2A) 7-5-6-1-2

3A) 1 DELAWERA

4A) 2-1-3-4

5A) 2-5-4

6A) 2-3-5-10-5-4-1

Tutar: 336,00 ₺

6’lı Ganyan 1.833,97 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Mustafa Sav’dan takipçilerine İzmir Altılısı; 1.833 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir