1.AYAK: Son koşusunda sergilediği performansıyla başarılı bir ikincilik elde eden FARA FERN ekürisinin desteğini de arkasına alarak koşacak olan formda safkan FREESIA Altılı Ganyan kuponlarına öncelikle yazılması gereken isimlerdir. Yavaş yavaş istenen kıvama gelmeye başlayan REINA DE DIAMANTES her an kazanacak performansı sergileyip özlediği birinciliğe kavuşabilir, dikkat! BELENUS hakkında bu hafta iyi duyumlar aldım, ihmal edilmemesi gereken isimlerden. Yeri olanlar, arasına rağmen dinçlikle etkili olabileceğini düşündüğüm ATEŞGEÇİRMEZ‘e de bir çarpı atabilirler.


2.AYAK: Şanlıurfa kumundaki ilk startında başarılı olamayıp ikinci startında kendinden bekleneni veren ve ikincilik elde eden GUAN TONAMA, bu kez Adana kumuna birincilik için çıkıyor. Formda tay favorim. Tabela dışında kaldığı yarışlarının ardından elde ettiği üçüncülüğü ile toparlanmaya başladığını belli eden AYMİRA ciddi rakibi olur. KUDRETHANIM ve ÇİFTEADA bu ikiliden sonra söz sahibi olacaklar. Koşunun sürprizi, kurt jokeyi ile TURBO GÜLÜ‘nden gelebilir.


3.AYAK: 5 ve yukarı yaşlı Dişi Arapların bu zorlu koşusunda ayrımsız olarak 5 ismin birlikte değerlendirilmesini tavsiye ediyorum. Bir sıralama vermem gerekirse; ALICIKUŞ, TANGÖZE, HÜMA SULTAN, KIRKDOKUZ ve PRENSES ASLI şeklinde olur.


4.AYAK: Arka arkaya 3 koşusundan da üçüncü olarak ayrıldıktan sonra katıldığı ve ekürisinin süratlendirdiği koşuda etkili bir düzlük sprinti yaparak fotoya yakın rakibine hakim olan ve kazanma başarısı gösteren SPARTACUS iyi formuyla bir kez daha şanslı olacaktır. Verdiği aradan iyi dönen BECERİKLİHAN ve yakaladığı harika formuyla klas yarışlar koşan ALBERTO hata kollayacak isimlerdir.


5.AYAK: Grubun tecrübeli taylarından olan DEMRECAN‘ın aslında bana göre çoktan maiden’a veda etmesi gerekiyordu. Kapasitesinin çok altında yarışlar yaptığını düşündüğüm safkan bu pistte 1200 ve 1300 metre mesafede katıldığı 2 koşusunda arka arkaya tabela yapamazken son koşusunda bugünkü jokeyi Ahmet Çelik idaresinde ikinci olarak tamamlamıştı. Adana’daki dostlarımdan safkanın formunun daha da ilerlediğini öğrenmişken Ahmet Çelik’in bir kere daha kendisini tercihlediği görünce kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm. İlk birinciliğini elde edip maiden ile vedalaşmasını bekliyorum, banko…


6.AYAK: Son üçüncülüğünü bu grup için yeterli bulduğum GÜVENAĞA, istikrarlı yarışlar koşan DERDİYOK, son koşuları başarılı olmasa da bugün etkili olabilecek ÖKTEM ve son ikinciliğinin ardından çok daha i duruma geldiğini öğrendiğim HIZLIŞİMŞEK her kuponda bulunmalılar. GÜMÜŞYOL ve ATİKSOYLU koşudaki sürpriz adaylarım. Herkese bol şanslar diliyorum.


ALTILIM
4-3-2-5
// 8
7-1-9-4
// 10
1-7-4-5-6
3-2-1
4
6-2-8-11
// 5-4
Çatı Kupon: 67,20 ₺

19 Ocak 2020 Adana 6’LI GANYAN (4/1/5/1/4/6): 354 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir