Mustafa Sav’dan dün İzmir, bugün İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında, grubun en iyi ismi olan ve her geçen gün gerçek hüviyetine kavuşan klas safkan KOCAPOLAT süper ahır bakımı ile sevdiği pist ve mesafede en şanslı isim olup net favorim. ASLIYÜCE geçen yarışı ölçü alınmamalı, bu kez daha uygun rakipler yanında değişen şampiyon jokeyi ile hata affetmez. ŞAHAHMET son ikinciliği ile ihmale gelmez. Bu isimlerden sonra ise, geniş oynayanlar için; SEVALCAN, CAMBAZOĞLU ve BAŞAR koşunun sürpriz adaylarıdır.


2.AYAK: Bölünen maidenin ikinci sırasında tüm taylara baktım ve iki isim dışında hiçbir isme şans veremedim. LORDUM ve AK KATMERLİ rakiplerine oranla çok farklı görünüyorlar. Bu iki isim dışına çıkarsa hepsi yapmak gerek benim bütçem elvermiyor.


3.AYAK: Son yarışında bana göre hem stili dışı koştu hem de mesafenin uzun olmasından dolayı tabela dışında kalan şampiyon safkan DENİZ EFE süper formu ile en iyi koştuğu pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


4.AYAK: Atımız AZMANTOR geçen yarışı bekleme yapınca etkisiz kaldı bu sefer her şey lehine olup uyum içindeki jokeyi ile çok iyi koşmasını bekliyorum ve net favorim. Rakiplerimiz; ANADOLU ŞAHİNİ, ARDAŞAH, SUBUTAI ve GÖKDENİZİM sıkı rakiplerimiz.


5.AYAK: Tam bir sürat yarışı olan bu ayakta PRINCESS KHAN geri dönüşü harika oldu zorda olsa kazanmasını biliyor yine en şanslı isim. VECTOR bu tarz yarışları sever dikkat. ELİMİNATOR çok formda olup hata affetmez. JUDGMENT start problemi yaşamaz ise ses getirir.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, yine bir maiden ancak burdaki safkanların mücadelesi keyif verir. ATTARGAH zor at ama çok iyi durumda. BAHADIR bu kez çok farklı koşacak olup dikkat. ROCK FAMİLLY sık koşmasına rağmen düşünülmeli. KADİRGÜN sürpriz adayımdır. BOL ŞANSLAR.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-5-3-8-9-1

2A) 5-8

3A) 10 DENİZ EFE

4A) 2-1-3-7-5

5A) 3-9-2-5

6A) 1-3-2-5

Tutar: 192,00

2. 6’LI GANYAN (2/8/10/1/2/3): 1.097,44 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir