Nurettin Güven’den Geniş Kuponda 1.500 TL…

1.AYAK: Sürekli birbirlerini geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak oldukça zorlu günün ilk ayağında bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Kantarmasını iyi okuyan binicisi idaresinde sahaya çıkacak olan Muzobaba, yükselişini sürdüren Çarık Ağası, tekrardan istenilen seviyeye getirilen Karagülbeyi, uygunlaşan sıkletiyle Fırtına Vadisi ile uzundaki başarısız yarışını ölçü almadığım Subike öncelikli kuponlara yazılmalı. Zaman zaman ters koşabilen Yetim Ali ve açıklarını hızla gideren Acıdilli Fatih sonraki ihtimaller.


2.AYAK: Perşembe sabahı yaptığı 800/54 – 400/26.7 R galobunda günün en iyi işlerinden birini sergileyerek oldukça beğenimi toplayan Örskan, dengi grupta ve ciddi rakipleriyle arasındaki önemli kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Beklentileri veremediği son koşusunu fazlaca göz önünde bulundurmadığı Karacalar, DİLBAĞI deneneceği bu sınavında üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Cuma günkü sprintinde oldukça sıhhatli gördüğüm Sadekar ile mesafede gayet olumlu yarışları mevcut Gülağa fazlaca ihmale gelmezler. Tam bir istikrar abidesi olan Dobby ve yeterli hazırlıkları bulunan Nejdet en küçük bir hatayı affetmezler.


3.AYAK: Koşunun ağır favorisi olan Gold Opulent’in büyük bir ihtimalle koşudan çıkarılacak olması yarışı oldukça zorlu bir hale getirdi. Mücadele verdiği son koşularında etkileyici sonuçlarla ayrılan Grand Mission ile sentetik pisteki tek sınavını gösterişli kazandığı gözlerden kaçmayan Captain Fantastic ilk etapta düşünülmeli. Yarışın önde tempolu gidecek olması şansını bir hayli artıran Augustin, sonlardaki güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Kazanarak moral bulan ve sonrasında yaptığı çalışmalarında da beğeni toplayan Polpoo, başarılı binicisi idaresinde gözden uzak tutulmamalı. Sentetik pist performansı parlak Cafer Bey, geniş kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de.


4.AYAK: 61 kiloyla iştirak ettiği pist ve mesafedeki son koşusunu kazanmayı bilen Filandoz, uzun galobundaki sıhhatli görünümüyle formandaki artışın hala devam ettiğini bir kez daha ispatladı. Uygun kilosu ve mesafesinde bir kez daha zaferle ayrılabilecek yetenektedir. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Steel Man, aynı titizlikle hazırlandığı sınavında en az favori kadar iddialı konumda. Ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan Ferhan ve hız verdiği çalışmalarında beğenimi toplayan Hyper Loop her an devreye girebilecek yetenekteler.


5.AYAK: Sürekli tabela içerisinde tamamladığı son koşularıyla bu rakipler arasında oldukça ön plana çıkan Maggy Hawk ile koştukça çok daha iyi yerlere gelebilecek bir kalibreye sahip Hidden Moneys öncelikli kuponlara işaretlenmeli. Her geçen gün üzerine koymaya başlayan Princess Khan ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.


6.AYAK: Çok erken yürüdüğü son 1500 metrelik sentetik pist koşusunda, sonlarda diri gelen Canatan’a istenildiği gibi karşılık veremeyerek 1.45.31’lik derecesiyle 2.likle ayrılan Çok Efe’nin uzundaki tek yarışı bu grup için oldukça parlak. Gayet sıhhatli idman görünümü ve son haftaların başarılı jokeyi idaresinde kazanacağına inandığım safkanı günün teki olarak öneriyorum.


6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1.AYAK: 6-5-9-10-4-1-2

2.AYAK: 8-7-2-3-1-4

3.AYAK: 5-3-1-6-2

4.AYAK: 5-4 // 1-2

5.AYAK: 4-7 // 5

6.AYAK: 6 ÇOK EFE

» 6’LI GANYAN (1/3/3/5/5/6,7,9,11): 1.503 TL vermiştir.Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.