Destek Paketinde İlk Gün Müracaatları belli oldu

Yarışların geçici bir süre ile ertelenmiş olması nedeniyle Yüksek Komiserler Kurulu tarafından yarış atlarına yönelik bakım, besleme, idman gibi faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kaynağı Yarış Gelirleri olan Fondan karşılanmak üzere açıklanan Destek Paketine ilk gün 1800’e yakın başvuru alındı.

Aldığımız duyumlara göre; ilk gün 1000’in üzerinde at sahibi, 350’nin üzerinde antrenör ve 200’ün üzerine jokey ve apranti destek paketinden yararlanmak için müracaat ettiler.

Destekleme Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

 

News Reporter

6 thoughts on “Destek Paketinde İlk Gün Müracaatları belli oldu

  1. Yazıklar olsun sektörde en önemli çalışan seyislere yardım yok en çok eziyeti çeken atın yanında sabah akşam yanında olan kişiler at sahiplerinin yarısı çiftlikleri var hazır para alıyorlar gözleri doysun.

  2. Seyisler ve Yetiştiricilik yapanların kapsam dışında kalması uygun olmamış. Bunlarda sektörün birer parçası…

    1. Boş Konuşuyorsun Arkadaşım Kurtel Ve Aracı Ekürisi Dışında Maaş Veren At sahibi Cok Cok Kısıtlı Coğu Antrenör Montla Geçiniyo Edebiyat yapmayın Biraz Gözünüz Doysun.. Yıllardır Sigortanız yatıyo , Yol paranız var , Bayram Paranız var , Kömür Paranız var Yarışlardan Montunuz Var daha Allahtan Belanızımı İstiyorsunuz. Kırk yılda bir böyle bi olay başımıza gelmiş Pandemi Kapsamında İlk ve Son kez Bir Yardım yapılıyor 3 Ay hiç bişe kazanmayan Antrenöre Yada Biniciye Verilen Paramı Gözünüze Battı Biraz Gözünüz Doysun Şükür edin Halinize Anlam Karmaşası Kaos Yaratmayın İşinize Bakın..

  3. Destek paketi diye bir şey çıkardılar ama saçma sapan bir yardim paketi çoğu at sahiplerine ve yetiştiricilere ihanet etmişler hani burası bir aileydi hani herkesımı kapsayacaktı adamın atı var belgesi yok ona yardim yok yetiştiricidir ona yardim yok bu nasıl bir adalet bu resmen hak yemek bence adaletsiz bir yardim paketi çoğu at sahiplerine ve yetiştiricilere ihanet etmişler.adaletlı olalım o adalet birgün sizede lazım olur saygılarımla

  4. bravo hocam aynı fikirdeyim atım antrenör adına koşuyor antrenörün 10 atı var 5 tanesine yardım yaptıklarından ben bu yardımı kullanamıyorum ayrıca yetiştiriciyede yardım olmalıydı bundada hemfikirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir