Dualarımız SAMET ERKUŞ için…

8 Nisan 2021 Pazar günü Adana Yeşiloba Hipodromu’nda yapılan 5. Koşuda bindiği Luminary isimli safkandan düşen jokey Samet Erkuş, ambulansla acil bir şekilde götürüldüğü Medline Hastanesinde akşam saatlerinde önemli bir ameliyat geçirdi.

Sol gözünün hemen altında ve kafatasında kırıklar tespit edilen ve beyin kanaması şüphesi ile acilen operasyona alınan genç jokeyin ameliyatına, Beyin ve Göz Cerrahı hocalar birlikte girdiler.

Saat 23.30 sularında biten ameliyat sonrası yoğun bakıma alına genç jokey için gece boyunca korkulu bir bekleyiş sürerken, sabah saatlerinde doktorunun yaptığı açıklama ile şimdilik ikinci bir ameliyat düşünülmediği ve 48 saat uyutulduktan sonra uyandırılacağı bilgisi alındı.

Yoğun bakımda tedavisi devam eden ve durumu ciddiyetini koruyan Samet Erkuş için sevenleri ve arkadaşları hastaneye akın ederlerken, Adana’da olmayan camia mensupları ve binlerce yarışsever de dualarıyla destek olmaya çalışıp sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla üzüntülerini ifade ettiler.

Genç ve başarılı kardeşimize Allah’tan şifa, ailesine ve sevenlerine sabır ve metanet diliyoruz.

 

News Reporter

3 thoughts on “Dualarımız SAMET ERKUŞ için…

  1. Acil şifalar dilerim yarış içinde hırs.kazanma arzusu.maalasef.birbirlerinini ezercesine Adana’da bilhassa.at biniyorlar.ders.alsinlar..adana spikeri öncede ist.idi koşuda büyük kaza var .ne kazadan.ne düşen jokeyden tek kelime yok.nasil takip ediyor.onunden boş geçen atidami görmüyor.bir heyecanı yok.torpilli.biri galiba yazık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir