Dubai Racing Club’tan Aegean Finale’ye kutlama tweeti

6 Ocak – 4 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşen Dubai Yarış Karnavalında ülkemizi başarı ile temsil eden Musa Özdemir Ekürisine ait Aegean Finale, 2023 yılı ilkbahar-yaz yarış sezonunu G2 Adnan Menderes Koşusu galibiyeti ile açtı.

Değişen jokeyi Halis Karataş ile sezona parlak bir başlangıç yapan klas isme bu birinciliği sonrası 4.000 kilometre uzaktan bir kutlama mesajı geldi.

Dubai Yarış Karnavalının organizatörü Dubai Racing Club, sosyal medya hesabından yaptığı “Congratulations AEGEAN FINALE… The Turkish star won the G2 Adnan Menderes Cup on his First run after Dubai… Tebrikler AEGEAN FINALE… Türk yıldızı Dubaiden sonraki ilk koşusu olan G2 Adnan Menderes Koşusunu kazandı.” şeklindeki paylaşımı ile ülkesinde start alan safkanı tebrik ederken, yine Dubai’den tanıdığımız World Horse Racing’in editörü Laura King de bu paylaşımı alıntılayarak “I Love this horse… So Much talent… Bu atı çok seviyorum, çok yetenekli…” şeklinde bir tweet attı.

 

News Reporter

4 thoughts on “Dubai Racing Club’tan Aegean Finale’ye kutlama tweeti

  1. Çok mutlu oldumm.. Insallah seneye de orada ya da bu sefer avrupada olur ..
    Ozellikle Burgas ile Aegean Finale i avrupada gormeyi çok diliyorum.. Bol şanslar her daim..

  2. Basit bir tweet ama Turk Yarisciligi icin cok onemli. Demek ki bizim atlarimizi da yakindan takip ediyorlar. Aegean Finale gercekten cok ozel bir safkan. Bu sene Burgas ve de eger saglikli donerse Egreggious Rock ile olan kapismalarini zevkle izleriz. Hepsinin ayaklari duz bassin

  3. Bu at bana ilk günden beri çok sempatik geliyor…Çokta sevdiğim bir jokey ile buluştu…İnşallah daim olur…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir