Dubai’ye ilk uçak yarın sabah kalkıyor!

13 Ocak – 5 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Dubai Yarış Karnavalına ülkemizden katılması beklenen safkanlardan, Gazi Koşusu galibi son şampiyon Burgas ve kum pistte G1 galibiyeti bulunan başarılı safkanı Uğurtay, yarın sabah 07.25 uçağı ile Dubai’ye gidiyorlar.

Bu ikiliye önce 21 Ocak 2022 Cuma günü Light Of Darkness, 26 Ocak 2022 Çarşamba günü ise Kurtel Ekürisinin 3 safkanı Long Runner, Final Dance ve Aegean Finale katılacaklar…News Reporter

7 thoughts on “Dubai’ye ilk uçak yarın sabah kalkıyor!

  1. Atlarimizi oraya götürmeye cesaret eden,bizi milli maç var havasına sokan tüm at sahiplerine sonsuz teşekkürler önce sağlıkla sonra başarıyla dönmeleri dileğiyle başarılar dilerim….orda yapılacak farklı analiz Dubai programını da heyecanla bekliyor olucam ??❤️?

  2. Tüm atlarımıza ve ilgililerine başarılar, sağlıklı şekilde dönmelerini diliyorum. Long Runner umarim kum yarışlarına katılır ve yarışı önlerde takip eder. Zira oradaki çim yarışlarda başarılı olabilmek için sonlarda gerekli olan acı sprint özelliği maalesef onda yok. Uluslararası yarışlarda başarılı olmanın tek yolu var, yarışı ön siralarda takip etmek. Türkiye’deki gibi bekleme yarışı ile oralarda başarılı olmak imkansız (şayet Pan River, Sabırlı ve Ribella gibi sonlarda bir kaç vites birden yükseltebilecek gücünüz ve beceriniz yoksa)… Final Dance’i çok merak ediyorum, o çok farklı bir at olacak, hem güçlü, hem dayanıklı, hem de sonlarda çok etkili sprint atabilecek özelliklere sahip.

  3. Atlarımızı orada görmek gerçekten büyük keyif hepsinin ayakları düz bassın final dance gazi favorimdi neden oda gitti anlamadım belki çok daha iyi ve hazır döner milli maç havasiyla izleyeceğiz koşuları

  4. AGEAN FİNALE TÜRKİYEDE GEÇİCEK AT YOK BUNA LONG RUNNER BURGAS DAHİL İLERDE NE DEMEK İSTEDİĞİMİ GÖRÜCEKSİNİZ
    AGEAN FİNALE ÇOK BÜYÜK POTANSİYEL KENDİSİNE ÇOK İNANIYORUZ TÜM YARIŞACAK ATLARIMIZA BAŞARILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.