Bugün de Fuat Çakar ve Zafer Demir!

26 Kasım 2018 Pazartesi günü Bursa 2. koşuda start alan Oğlum Haktan ve Champion Baby isimli safkanlardan düşen jokey Fuat Çakar ve apranti Zafer Demir ikilisinden Zafer Demir’in kontrol amaçlı olarak hastaneye sevk edildiği, hastanede yapılan tetkiklerinde ve çekilen tomografisinde bir sorun görülmemekle birlikte tedbiren geceyi hastanede geçirmesine karar verildiği, Fuat Çakar’ın ise omzunda hafif bir ağrı dışında başka bir şikayeti olmadığı için hastaneye sevkine gerek görülmediği öğrenildi.

Dün Halis Karataş ve Velat Demir’in yaşadığı kazanın ardından bugün Fuat Çakar ve Zafer Demir’in düşmesi ile üzerinde adeta kara bulutlar gezinen yarış camiasına bir kere daha top yekün geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

News Reporter

2 thoughts on “Bugün de Fuat Çakar ve Zafer Demir!

  1. Yarış camiasında kara bulutlar geziyormuş niye ki…….Yarışlar dürüstlükle,doğrulukla,hakka,adalete uygun koşuluyor,jokeyler haklarına razı at göstermiyorlar,yol daraltmıyorlar,rakiplerine saygı duyuyorlar,at sahipleri desen atlarına mükemmel bakıyor,ilaçlarını,yemini,vitaminini zamanında veriyor, “Arada sırada 40 yılda bir doping çıkıyor,o kadar kusur kadı kızında bile olur” en önemlisi sektörün yükünü sırtlayan bahisçi yahu işler bu kadar mükemmel mi gider diye camiaya hayır dualarında bulunuyor……YARIŞDERGİSİ.COM A HAYALLERE DALDIĞI UYKUSUNDA TATLI RÜYALAR DİLERİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir