BARIŞ DÜŞMEZ’den 9.600 TL…

4.KOŞU: Yarış hayatına kazanarak başlayan ve Finesse gibi Şampiyon bir safkanın tam kardeşi olan ZİMBAT favorimdir. Bir üst gruptaki tabela içinde bitirdiği yarışı tatminkar olan DENİZ MAVİSİ, kolay kazandığı yarışı ile tüm dikkatleri üzerine toplayan KIND OF BLUE ve yarış hayatının ilk startını uzak fark yaparak kazanan DANIELAS DAUGHTER favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir. CAT GIRL ile ASHOKA daha sonra.

5.KOŞU: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Koşusunun kapatılması taraftarıyım. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alabilirsiniz.

6.KOŞU: Daha iyi rakipler yanında tabela dibinde bitirdiği yarışını oldukça beğendiğim, bugün rakiplerine oranla önemli sıklet avantajıyla sahaya çıkacak olan ERTEMİZ’in, kazanan olmasını bekliyorum.

7.KOŞU: Başarılı koştuğu ilk yarışının ardından bir süre geriye alınarak problemleri çözülen, 98 gündür koşmuyor olsa da bu yarışa rekor dereceler yaparak eksiksiz hazırlanan ve Şeker Hanım gibi sınıf bir ismin anneden kardeşi olan KIZIL TÜY’ü, birinciliğe yakın görüyorum.

8.KOŞU: Son koşularına oranla oldukça müsait bir grupta start alacak olan GINA MONTANA ekonomik kuponlara günün alternatif teki olarak işaretlenebilir. 4 aylık aranın ardından gördüğü 3 yarış ile açıklarını kapatan JAIYA ile son yarışında düzlükte faullere maruz kalan REACH THE TOP öncelikle rakipleridir.

9.KOŞU: Günün son koşusuna; KARATEPELİ, ALTINONUR, DALOĞLU, SONBİLGİNUR, BEYAZ PERİ, ZEKİ DAYI, BAĞRIYANIK, UĞURSEL ve ATEŞHATTI sırasıyla yazılmalı. Sağlam kuponlar bu ayağı kapatmalıdır.

2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM

8.4.5.7 / 2.1

3.1.8.5.6.4.7.10.9

9

4

2 / 6.7

5.1.3.13.11.8.2.7.10.6.9.12

 

2. 6’LI GANYAN (4/7/9/4/7/9): 9.607 TL vermiştir.

 

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamazNot: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir