Mustafa Sav’dan 52 TL’ye İstanbul 6’lısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında son yarışları çok tatminkar olan ÖZPAR sevdiği pist ve mesafede önemli kilo avantajı ile kazanmaya en yakın isim olup favorim. Her geçen gün daha iyi bir form yakalayan DUMAN ilgilileri tarafından bu yarışa kusursuz hazırlandı. Son yarışını tekrarlarsa en ufak hatayı affetmez. Bu iki isimden sonra KARAGÜL BEYİ, ÖNCÜPINAR ve kilosu çok ağır olmasına rağmen CANKURTBEY geniş kuponlarda olması gereken isimlerdir.


2.AYAK: Vasat ve istikrarsız isimlerin bir arada olduğu bu koşuda her türlü sonuca açık olduğu için mümkün olduğu kadar çok at yazılmasından yanayım. Benim sıralamam; ROJA, KAÇKARKIZI, ALTIN ZELE, GÜZEL TUTKU, GÜLEK BOĞAZI ve sentetik pistte iyi koşmasını beklediğim KARADUTUM şeklinde…


3.AYAK: Bölünen maiden mücadelenin ilk ayağında bu yarışa kusursuz hazırlanan VAYABİEN’in süper idman durumu ile kazanmasını bekliyorum. Küçük oynayan yarış severler banko olarak da değerlendirebilirler. Ancak yanına at yazmak isteyen yada güvenemeyenler için ilk startı çok başarılı olan seri tay PERSİAN ROSE ve devamlı aynı apranti ile start alan kalite kumaş VICKY BARON potayı önde geçebilir.


4.AYAK: Maideni kolay ve gösterişli kazanan FREE YOUR HEART uzayan mesafede çok daha iyi koşmasını bekliyorum. Rakiplerine oranla kilosu biraz ağır olmasına rağmen çok iyi bir safkan olduğuna inandığım HODOR en ufak hatayı affetmez. DARK PHOENIX, JUDY FAST ve SMART GIRL ihmale gelmeyecek diğer isimler.


5.AYAK: Yarış yaşamının ilk startı çok başarılı olan GIBSY GIRL deneyim kazandığı pist ve mesafede etkili jokeyi ile kazanmasını bekliyor ve bu zor programda en güvendiğim isim olup banko olarak öneriyorum.


6 AYAK: Günün son ayağında ise kilo farklarının çok olması sebebi ile sürprize gebe bir yarış benim bu ayaktaki güvendiğim ve şans verdiğim isimler; JUNO, KIND OF BLUE, DE FEMME, WHITE NOBLE ve IMOGEN kuponlarda olması gereken safkanlardır… Bol Şanslar…


ALTILIM

6.7.9.5.1

10.14.4.2.5.6

8 / 7.9

6.1.7.8.5

4

1.10.11.16.6

Çatı Kupon: 52.5 TL


9/2/8/7/4/11 şeklinde biten 26 Şubat 2020 Çarşamba İstanbul 6’lısı 531 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir