GÖKHAN KOCAKAYA’ya 15 Gün Ceza!

10 Mayıs 2019 Cuma günü İstanbul’da koşulan maiden koşuda 1 numaralı Karabayırlı isimli tay ile mücadeleyi 2’inci olarak tamamlayan jokey Gökhan Kocakaya’ya, 17 Mayıs 2019 Cuma günü verdiği ifade sonrası ‘Koşunun başlangıcından, takriben son 70 metresine kadar olan mesafede koşuya kayıtsız kalmak ve atını teşvik etmekte gecikmek suretiyle yarış usul ve esaslarına ve yarış dürüstlüğüne aykırı hareket etmek’ nedeniyle İstanbul Komiserler Kurulu tarafından 15 gün ceza verildi.

GÖKHAN KOCAKAYA 20.05.2019 03.06.2019 Koşunun başlangıcından, takriben son 70 metresine kadar olan mesafede koşuya kayıtsız kalmak ve atını teşvik etmekte gecikmek suretiyle yarış usul ve esaslarına ve yarış dürüstlüğüne aykırı hareket etmek.

News Reporter

5 thoughts on “GÖKHAN KOCAKAYA’ya 15 Gün Ceza!

  1. Nasılda güzel ayarlanmış ceza büyük koşuları kaçırmasın diye güzel kurgu kurulmuş .Gün içinde 9 koşu var diyelim insanlar neden iddada oldugu gibi istediği yarışlardan altılı yapamayıp da 1-6 veya 4-9 koşuları zorunu tutuluyor.Teknolojimi gelişmedi yoksa öbür türlü altılı kurgulanamaz diyemi yapılmıyor.Yarış dergisi neden bu konunun üstüne gitmiyor yarışcılığı geliştirmek yerine neden otu samanı haber yapıyor kafamda deli sorular…

  2. Kurumun ceza verme konusunda bilgi sahibi değilim fakat karar neden bu kadar gecikti, neden 20 Mayıs itibari ile başlıyor?benim aklıma gelen cevaplarsa yine komik duruma düştünüz.

  3. Bu arada bugün Ankara’da o kadar güzel at bindi ki hele 4. Ayaktaki binişine hayran kaldı tüm ganyan Bayii.kuponu devam edip 6 yı tek atan bir yarışsever selamlarını iletti tüm yakınlarına bol korunaklı üstün yetenekli arkadaşın.bırakın bu işleri.aynısını apranti yapınca farklı kocamal yapınca farklı ceza olmaz.bineceği atlara daha iyi binecek adam gibi adam çıkar elbet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir