Barış Sunter’den 1.375 TL

1.AYAK: İkinci Altılının başlangıç ayağındaki 3 ve yukarı İngilizlerin mücadelesinde, ilk kez büyük rakiplerin yanına çıkacak olsa da tırnağının ucundaki JUNO MONETA favorim. Bu safkan kötü koşarsa kalan isimler arasında her koşu sıralamalar değişebildiğinden; THUMBS UPKEREM EYLEELOIN ve FAST FANTASTIC arasında ayrım yapılmamalı görüşündeyim.


2.AYAK: Son dönemde aşama gerçekleştiren ve bir önceki startlarında aynada buluşan ÖZGALİP ve ÖZOYUNCU ikilisi rövanşa çıkıyorlar. İlk startında kardeşi Akyaka gibi yetenekli bir safkan olacağına dair sinyalleri veren DİAVASİ ile bu sefer müsait grupta koşacak AĞAMSIN da kuponlara işaretlenmeliler.


3.AYAK: Dişi İngiliz safkanlarının G1 mücadelesinde, üç ay ara vermek zorunda kalan LUNA LOVEGOOD bana göre Cheri Cheri Lady ile erken bir kapışma içine girmeyip düzlük üzerinde rakibinden bayrağı teslim alarak sonuca gitmeye çalışacaktır. Eğer ki bunda başarılı olamazsa PRIOR ve FLASHING GIRL devreye girecek ilk rakiplerdir. Sürpriz arayacaklar LUCKY FOOT ile MALA MOJA’yı geniş kuponlarda tercih edebilirler.


4.AYAK: İngiliz taylarının en önemli klasiklerinden olan G2 II. Kraliçe Elizabeth Koşusu’nda, uzayan her metre lehine olan GÜLÜM OSMAN bir kez daha tek önereceğim safkan olacaktır.


5.AYAK: Kısa vade koşuda; geçen sefer büyük hayal kırıklığı yaratan sınıf safkan DISTANT SHINING’i bir kez daha başta yazalım ama bu sefer yanına pist lehlerine dönen BAYBAŞKAN ve İZBIRAKAN ile her an bir patlama yapabilecek MY PERFECTION’ı ekleme taraftarıyım.


6.AYAK: Günün son ayağındaki kalabalık maiden mücadelede; son dönemde devamlı üst gruplarda tabela içinde yer bulabilen DOTHRAKI’yi ilk birinciliğine yakın görüyorum. Binicisinin ısrar ettiği EROS DIAMOND ve mesafesinde Mİ MAJÖR en ufak hatayı affetmeyecek rakipler. Sağlam kuponlarda TOUCH OF CLASS, FANTASTIC SOLUTIONDRONE SPYBELLA PERFECT ve LADY SCHIMITZ sırasıyla eklenebilecek diğer taylar…


ALTILI GANYAN:

1A) 4-6-1-3-8

2A) 2-6-4-1

3A) 9-11-3-6-10

4A) 3

5A) 2-5-3-7

6A) 1-3-16  / 20-12-2-8-15

10 Ekim 2020 Cumartesi 6’lı Ganyan (8/6/3/1,3/7/8): 1.375 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir