Atahan Zilcioğlu’ndan çatı kuponda İstanbul Altılısı; 1.724 TL…

1.AYAK: Son kazandığı yarışta daha ağır sıkleti ile bugünkü rakiplerinden Cool Star’ı geçmeyi başaran Bağ Bozumu, formda genç binicisi ile bir kez daha kazanabilir. Bağ Bozumu’na geçildikten sonra G2 Beyoğlu Koşusunda üçüncü olan Cool Star bu defa rakibinden rövanşı alabilir. Tefobey bu grupta her zaman söz sahibi olabilir. Steel Man ve Bikati bu atlardan sonra değerlendirilmelidir.


2.AYAK: Sentetik pistte grubun en iyi performansına sahip olan Sprezzatura, gördüğü yarışlar sonrası her geçen gün biraz daha geliştirdiği formu ile ilk şansa verdiğim isim. Terrubia ikinci olduğu son yarışında ilk yarışına oranla aşama kaydetmeyi başardı. Ankara’dan gelecek olan Tesoro tatminkar ilk iki yarışı ile kuponlarda mutlaka bulundurulmalı… Yine son yarışlarında başarılı performanslar sergileyen Marie Curie ve Leonera da her an için finiş çizgisini önde geçebilecek taylar. Zor bir yarış… Dikkat etmek ve çok at yazmak lazım.


3.AYAK: Sentetik pistte 2000, 2100 ve 2200 metrelerde koştuğu üç yarışı da kazanan Kapriz, bu yarışlarda rakiplerine 15 boy, 7 boy ve 5 boy fark yaptı. Dolayısıyla kazanması normal sonuç olur. Sentetik pistte üç yarış koşup iki kez kazanan ve bunlardan birinde G1 galibi Fuat Aga’yı geçen Ağa Turbo, favorinin bu koşudaki en yakın rakibi olacaktır.


4.AYAK: 3 Yaşlı Dişi İngiliz taylarına mahsus Kv-6 mücadelede, kum pistte birde bir, sentetik pistte ise ikide iki yapan Magic Flute, sıcak havada pistin kabarmasının da avantajı ile bir kez daha kazanmaya en yakın isimdir. Son kez bu safkana burun farkı ile geçilen Operasyon rövanşı almaya çalışacağı mücadelede en ciddi rakibi olacaktır. Yarış bu iki tayın dışına çıkacak olursa Anarres ve September da devreye girerler…


5.AYAK: Bu pist ve mesafeyi 1’46’nın içerisinde koşabilen safkanların bir araya geldiği 4 ve yukarı yaşlı Kısraklara mahsus Şartlı-4 mücadelede şanslar hemen hemen eşit gibi… Tekçarem Ankara’daki istikrarlı yarışları ile küçük bir adım önde şans verdiğim safkan olsa da, riske girmeden bu ayağı birden altıya kadar yazmakta fayda var.


6.AYAK: 2 Yaşlı Dişi İngiliz taylarına mahsus maiden mücadelede sizlere öncelikle dört safkan önermek istiyorum. Bunlar; Pekerim, Cosmic Girl, Timeless ve Nicolica… Bu dört tayı yazıp daha sonra kendi ilavelerinizi yapabilirsiniz. Bol Şanslar…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 8-2-4 / 1-5

2A) 8-9-10-5-4 / 1-6 // 7-2-3

3A) 2 KAPRİZ / 4

4A) 5-4 / 3-6

5A) 1-2-5-3-6-4

6A) 8-3-10-7

Çatı Kupon: 144,00 ₺

  • GÜNÜN KALESİ: 3.Ayak (2) KAPRİZ
  • GÜNÜN ALTERNATİF BANKOSU: 4.Ayak (5) MAGIC FLUTE
  • GÜNÜN SÜRPRİZİ: 6.Ayak (7) NICOLICA

@Atahanzilcioglu


@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir